Sündmuste arhiiv

Siim Kera luulekogu esitlus + Prägnantne Brigaad

kaas (2)

Miks osta sõbrapäeval šokolaadi või nuumata restorane, kui on eksklusiivne võimalus veeta õhtupoolik Genialistide Klubi teisel korrusel näiliselt romantilise Siim Kera luulekogu “las ma istun siin, kuni orkester mängib” seltsis. Kaaned avatakse kell 19.00

Romantika ja rokkluulega täidavad 14. veebruari õhtu:

*Siim Kera (mees ja makedoonlaste lemmikluuletaja)

*KERA feat. Prägnantne Brigaad (tõenäoliselt kollektiivi ainuke esinemine maailma ajaloos; esitatakse nii mõnigi Siim Kera hittluulelaul)

*Prägnantne Brigaad (värskelt uue EP “Twirling” välja andnud Tartu habemikpoisid)

Siim Kera (snd 1989) luuletused on jõulised ja ekspressiivsed ning väljendavad kammitsemata poeetilisel viisil kaasaegset elutunnet. Tema luules põimuvad omavahel sundimatult ja humoorikalt nii kohalik linnakontekst kui palju avaram maailm; sotsiaalsus ja erootika, helivõnked ja sõnademüra. Tegemist on Siim Kera teise luulekoguga. Tema esimene raamat “me vaatame kuud, kuni jääme pimedaks” võitis Struga luulefestivali ja UNESCO poolt välja antava auhinna parima debüütkogu eest. (skinnyfists.wordpress.com)

Prägnantne Brigaad on bänd täis Tartu habemikke, kes teevad meelast indifolki, mis saadab fännihordid seitsmendasse taevasse. Tule lase end hullutada! (https://www.facebook.com/prbrigaad)

Jaga üritust oma FB seinal (ning kirjuta siia seinale “jagatud”) ja hea õnne korral võid terve oma järgneva elu sõprade ees Kera tuttuue
luulekoguga lehvitada. Kui fortuuna sind Keraga ei õnnista, on võimalus võita Prägnantse Brigaadi verivärske minialbum “Twirling”, mille trükiarvuks kõigest 45! ( http://soundcloud.com/prabripre )

Kera käest saab tema luulekogu osta kohapealt 5€ eest (vägevate pühendustega!)

Sümboolseks piletihinnaks 1 EURO

(Luulekogu esitlust ei toetanud Eesti Kultuurkapital, Eesti Kultuuriministeerium ega SA Archimedes)