Sündmuste arhiiv

SOUNDARCADE (LV) albumi “Moving the Great Hadron” Eesti esmaesitlus

SoundArcade promo poster

 

live: SOUNDARCADE (LV)

24. märts toob Eestisse ühe Läti huvitavamatest progressive rock bändidest SOUNDARCADE. Nende uue albumi “Moving the Great Hadron” esmaesitlus Eestis toimub Genialistide klubi lavalaudadel! Bänd moodustati 2002 aastal Riias ning on enda sõnul mõjutatud psühhedeelse roki struktuuridest läti folkmuusikani, kuid uurib tihti ka raskemaid riffe ja psühhedeelsemaid atmosfääre. Uus album ilmus Melo Records’i alt ja sisaldab endas 10 uut lugu, vinüülversioon ilmub aprilliks! Album jutustab kontseptuaalse mütoloogilise sci-fi loo, mille peategelane otsib vastuseid tähtsatele küsimustele, mis on seotud inimeksistentsiga, kuid ei leia ühtegi, sest kellelegi pole jäänud rääkida..Soundarcade on ainest saanud keskaegsetest paganluse ja kristluse motiividest, selle segunemisest Läti kultuuriga, elu ja surma temaatikast. Bänd on varem välja andnud kaks täispikka albumit ning tuuritanud Kesk-Euroopas ning Venemaal. Bändi enda sõnutsi ei ole oluline lava suurus või inimeste hulk. Nad on lubanud kaasa tuua massiivse ja energeetilise soundiga kontserdi, mis saab olema vürtsitatud hüpnotiseerivate vokaalide, raskete riffide ning visuaalidega.
http://www.soundarcade.lv/
http://twitter.com/soundarcade
https://www.facebook.com/pages/Soundarcade/320805588905

http://www.youtube.com/watch?v=JKTqNKCUeKg

Toetavad:

live: TESA (experimental atmospheric progressive) LV
Massiivne, eksperimentaalne, atmosfääriline ja suures osas instrumentaalne raske postrokk.
http://tesaband.lv/

http://www.myspace.com/tesaband

live: SUPERLIUSTIK (funky psychedelic vibes)
Tartu bändi Superliustik muusika ei sünni noodipaberil ega arvutiekraanil vaid prooviruumis või kontserdil jämmides, märksõnadeks vahetu õhkkond ja feeling. Bänd pakub ootamatuid groove, boogy, funk, progressiivseid ja psühhedeelseid vibe’e.
http://youtu.be/VWXYPblmy6g

http://www.youtube.com/watch?v=NzJyv1t6FEg&feature=youtu.be

live: CEREMONIAL PERFECTION (melodic death metal)
Eesti vene melodic death metal bänd Ceremonial Perfection on aastal 2007 asutatud grupp, mis lööb laineid nii Skandinaavias kui Ida-Euroopas, ning mille senine areng on üsna muljetavaldav. Nende uus muusikavideo „Cymbols and Processes“ peale kaht esikohta on sel nädalal positsioonil NR2 saates Eesti TOP7!
http://youtu.be/09vXxmMBfrg

https://www.facebook.com/ceremonialperfection1

Visuaalid: Aleksander Sprohgis & custom-made visuals by SoundArcade

Võida pääsmeid ja plaate: http://www.facebook.com/events/230804440351380/