Sündmuste arhiiv

Easter Bunny Attack On Weed

EasterBunnyAttackOnWeed Promoposter

Mune koksima tuleb Rootsi bänd Death Ray Boot, kes ise ütleb, et sellist soundi siitpoolt Atlandit ei leia. Mehed nimetavad oma muusikat actionrock või stonerpunk ja kombineerib endas mõjusid varajasest USA 70ndate rockmuusikast modernsemate soundide ja stonerini välja. Need rocknroll loomad elavad ainult selle nimel, et lava ees kõik liikuma panna! Omalt poolt toetavad kivisema ja psühedeelsema rocki kunnid Tolmunud Mesipuu ja funkypsychedelia grupp Superliustik, kes sellel kontserdil teeb ka livesalvestuse!

Death Ray Boot (Swe)
https://www.facebook.com/DeathRayBoot

http://www.deathrayboot.com/

Uus video: Take You
http://youtu.be/g9POPhIjc6s

Tolmunud Mesipuu (psychedelic stoner)
Eksperimentaalne instrumentaaltrio Tolmunud Mesipuu trotsib määratlevat lahtrit nagu Dumasi musketärid surma uljalt, loomuomaselt ja kadestamisväärse elegantsiga. Mõni kuuleb siin Earthi uuema pehme drone’i mõjusid, teine USA lõunaosariikide sludge doom’i, kolmas garaažis sündinud post-rock’i võnkeid või MKDK-liku progressiivse avangardi kaja, neljas lihtsalt ekspressiivset müra. Britilik moodne drone-step, samas aimab kaheksakümnendatele omast USA psühhedeelset happe-kantrit, moodsat neo-gospelit ning tempokamat happy doom’i, ehk siis wedding doom’i nagu seda Lõuna-Euroopas nüüd hiljuti kutsuma on hakatud.

http://www.rada7.ee/artist/tolmunudmesipuu/1

https://www.facebook.com/tolmunudmesipuu

Superliustik (funky psychedelic vibes)
Tartu bändi Superliustik muusika ei sünni noodipaberil ega arvutiekraanil vaid prooviruumis või kontserdil jämmides, märksõnadeks vahetu õhkkond ja feeling. Bänd pakub ootamatuid groove, boogy, funk, progressiivseid ja psühhedeelseid vibe’e.
http://youtu.be/VWXYPblmy6g

http://youtu.be/NzJyv1t6FEg

Ette, taha ja vahele vastavasisulist mussi.

Special visuals: Aleksander Sprohgis

Võida pääsmeid ja mune: https://www.facebook.com/events/173667782754213/