Sündmuste arhiiv

Debüütalbumi esitluskontsert: Loss Paranoias “Maailmalõpp on lähedal”

Loss Paranoias - Plaadiesitlus Posterr (2)1

 

Loss Paranoias esitleb debüütalbumit!

21:00 uksed, tervitus
22:00 Live: Loss Paranoias
23:30 Live: Taavi Peterson & Üdi

LOSS PARANOIAS on jõudnud oma esimese kauamängivani, 7. juunil saab esmakordselt käes hoida trükisooja albumit “Maailmalõpp on lähedal”. Endale isikliku eksemplari saab samuti kohapeal soetada.

Kui üks paik siin ilmas on, kus vähegi midagi kindel, siis on see loss keset paranoiat. Enne ammu lubatud ja varsti saabuvat Maailmalõppu võttis Loss Paranoias ennast kõige kaduva hirmus kokku ja vormistas ennast albumi kaante vahele. Kuigi uus leitud maiade kalender on kõik plaanid ja turustusstrateegiad segi paisanud (mitte, et me seda ei oleks teadnud), tahab Loss Paranoias ikkagi seda soundtracki teile jagada. Albumil on kolmteist lugu, nagu lubatud varem, piisavalt paranoiliselt varieeruv, toodetud täienisti nö indie label’ina. Loomulikult tuleb ettekandele albumi materjal ja ka veel midagi, mis ei mahtunud.

http://www.lossparanoias.ee/
http://www.youtube.com/watch?v=TzsMTU3fAyg
http://youtu.be/Sghu8CpOzfk

TAAVI PETERSON & ÜDI sai loodud 2008. aastal, nende plaan on hoida oma südames kuuekümnendate lõpu väärtusi, samas teha tänapäevase sõnumiga muusikat, mis inimesi raputaks ja elustaks, nagu see siis moes oli. Möödunud aastal tõi lugu “Tibet Ocean” bändile kaasa palju head vastukaja, lugu jõudis nii The Who kitarrist Pete Townshend’ini, kui Dalai Laama nõunikuni, kes mainis et “Tibet Ocean” on üks viimaseaja õnnestunumaid muusikapalu kajastamas Tiibeti teemat.
Üdi esimene stuudioalbum nägi ilmavalgust mais ja on müügil kõigis hästivarustatud plaadipoodides üle Eesti. Parima hinnaga on plaat saadaval T-särgipoodides, kust saab lisaks värskele albumile osta ka Üdi temmatikaga meeneid.

http://www.youtube.com/watch?v=D-PN5IBI5H0

Bändi liikmed:
Taavi Peterson-Laul, kitarrid
Paul-Gunnar Loorand-Bass
Madis Kreevan-Kitarrid
Ramuel Tafenau-Trummid

https://www.facebook.com/events/360510270671544/