Sündmuste arhiiv

Ganjapäevad

ganjap2evade_plakat_2012_jpg_preview
Sellal, kui suvises Tartus toimetavad hansakaupmehed, muutub Genialistide Klubi mõnusaks oaasiks, kus võib lõdvestuda, tantsida ja eemalduda argisest maailmast. Juba neljandat aastat koidavad seal Ganjapäevad – Tartu tripimuusika festival! See on pidu, mis ammutab inspiratsiooni nii Jamaika kuumadest rütmidest kui ürgsetest šamaanikultuuridest; ülistab sisekulgemist ja häid mõtteid hea muusika saatel. Pidu toimub kahel korrusel, sestap on pidevalt kohal nii meditatiivsed kui pööraselt tantsulised vibratsioonid.Lavalaudadele astuvad bändid UUS ENERGIA ja SUPERLIUSTIK. Plaadimuusikat mängivad DJ-d SMADDY, DAYSLEEPER, RAS WU, RAJOONIKOMITEE, KASHÉL ja DubRA.Visuaalid: Aleksandr & Aleksander
live: UUS ENERGIA
on grupp, millesarnast Ganjapäevad on alati unistanud võõrustada. Kaheksaliikmeline live-dub-orkester Tallinnast täidab lisaks lavale kõik meeled. Nende rikkalikku helikeelde on põimitud ka roots-reggae ja jazzi mõjusid. Siit saab kuulata, millist muusikat nad teevad:
http://soundcloud.com/uus-energia
Lisaks veel infot:
http://www.reggae.ee/index.php?option=com_content&task=view&id=1108&Itemid=56
live: SUPERLIUSTIK
Endiselt uus ja sensatsiooniline, kuid juba edukalt oma kanda kinnitama asunud Tartu indiegrupp, kelle liikmed tuntud ka bändidest Papaeeo, Wrupk Urei, Opium Flirt jt koondab endas erineva taustaga muusikuid ja segab endas muusikalistest teadvustest emaneeruvaid võnkeid. Tulemuseks on rikkalik ja vitaalne helide kaleidoskoop, mis pakub kuulajatele iga kord midagi uut ja kordumatut – midagi seisundilist ja seikluslikku. (Atmosphere, http://kiirtee.bytemob.net/2011/05/tulemas-atmosphere-genialistide-klubi-07-05-2011/)

http://www.myspace.com/superliustik

SMADDY
on põline tegija Tartu reggaemaastikul, Athens Soundi juhatuse liige ja Sugarcane´i valitseja. Temal võib peale kõige muu oodata sügavat dubsteppi ja kuuma raggajungle´i valangut.

DAYSLEEPER
on etno- ja reggaemuusika DJ, kes veab eest ka üritustesarja Maailmamustrid ning on üks Etnokonservide tegijatest Raadio 2-s.
http://r2.err.ee/saatejuhid?juht=134

RAJOONIKOMITEE
Mehed, kes teavad, aga ei räägi! Alternatiivne Tartu crew, kelleta Ganjapäevadel poleks õiget maiku.
http://rajoonikomitee.wordpress.com/

KASHÉL
on mitmekülgne DJ, kelle sujuvad ja tehnilised miksid ületavad žanripiire. Lisaks sellele on ta juhtivaid Tartu visuaalimeistreid.

DubRA
…kuulub tripimuusika ja reggaesteeni tulevikutähtede hulka.

++++++++++++++

GANJAPÄEVAD algavad kell 21.00. Pilet maksab 5 eurot, flaieriga 4.

NB! Seekord toimub Ganjapäevadel ka kohvikukino. Kell 21.15 vaatame filmi “The Union: The Business Behind Getting High

http://www.imdb.com/title/tt1039647/

Bändid alustavad orienteeruvalt 23.30.

Tänud sponsoritele: meile on ulatanud abikäe A Le Coq ning kvaliteetõllede maaletooja Servaali!

++++++++++++++++

Korraldame sel aastal ka auhinnamängu!

Üks meie toetajaist, Servaali, on pannud auhindadeks välja maitsvaid Belgia õllesid!
Loosime Facebookis ürituse jagajate vahel välja väikeseid õlledest koosnevaid kinkekomplekte.
Osaleda on lihtne:
1) attendi Ganjapäevi – https://www.facebook.com/events/458600077492579/
2) jaga Ganjapäevi oma seinal, kirjutadas kas “Ganjapäevad!” või “Tripimuusika!”

Servaali on maaletooja ja hulgifirma, mille missiooniks on rikastada siinset jookideturgu ja pakkuda seda, mis varem polnud kättesaadav. Hetkel on Servaali valikus ca 15 erinevat Belgia õlut – nii globaalbrände kui ka nišiõllesid – alates tavalistest lager-õlledest, lõpetades Trappistõllede, kirsi- ja muude marjaõllede ning nisuõlledega. Koostöös Ganjapäevadega juhib Servaali tähelepanu Belgia õllekultuurile ja võimalusele sellest osa saada ka Eestis.
http://www.servaali.ee/