Sündmuste arhiiv

Ping Pong & Turakas

turniir

Taaskord on toimumas turniiriõhtu Genialistide Klubis!

Õhtu pakub sisustust nii osavus kui ka loteriimängude huvilistele. Osaleda saab kahes erinevas kategoorias: Ping Pong, tuntud ka kui
lauatennis ning Turakas, tuntud ka kui botiknoi. Ping Pongi tarbeks on meile eraldatud terve võistlusareen Genialistide Klubi teisel korrusel. Turakas vältab paralleelselt all korruse kohvikus. Parimatele on välja pandud õllekastid.

Kui soovite kindlasti osaleda, siis soovitame teil eelregistreerida, sest meie ruum on mingilmääral siiski piiratud. Kes eelregistreerib, see kindlasti võistlusest ilma ei jää! Osalemissoov kirjutage meile e-mailile pinksiohtu@gmail.com, märkige ära, millisest võistlusest soovite osa võtta, paneme teid kirja. Samas anname endast parima, et kõik ära mahuks, ka need kes lihtsalt kohale tulevad. Võistluspäeval on esijärjekorras eelregistreerunud.

osalemispilet 2(tudeng)/3, sissepääs prii!

Pärast võimsaid pinksi ja turakalahinguid saab allkorrusel ka tantsujalgu keerutada!

Laseme hea tuju muusikat ja teeme mõnusa disko. muusikat valivad Kristjan Jekimov, Ragnar Roostalu, Mikk-Mait Kivi, Helen Västrik, Kalvi Palling & Kristjan Mõru. Vististi ka veel teisedki!

Let Us Introduce:

The great Night of Ping-Pong & Turakas
On the 4th of December we are going to enjoy the very special evening with the variety of competitive games.

championships will be held in two different disciplines:

1) tournament in table tennis!!! with the grand prize of: ‘lots of beer’

2) tournament in a card game potiknoid (that, considering effort and skills needed is almost like a lottery: http://en.wikipedia.org/wiki/Durak ) …with the grand prize of: ‘lots of beer’

Participants expected!
Participation fee: 3€/Students 2€ (entrance – free)
So, to enroll in any of the tournaments please send an e-mail to: pinksiohtu@gmail.com to sign up.
(NB! To make sure you are enlisted – we recommend to do this as soon as comfortable!!!)

After the tournaments, care to join us on the dancefloor downstairs!! Good vibe music is played by Kristjan Jekimov, Ragnar Roostalu, Mikk-Mait Kivi, Helen Västrik, Kalvi Palling, Kristjan Mõru & probably some others!

let the hollow ball roll…