Sündmuste arhiiv

Eesti Improteater esitleb: CLICK-SHOW

CLICK

Eesti Improteater alustas 2009. aastal USA ning Euroopa improteatreid eeskujuks võttes uue meelelahutusliku teatriprintsiibi tutvustamist Eesti publikule.

Improvisatsiooniteater on nüüdseks üle maailma tuntud ja armastatud. Lavale tuuakse stseene ja paroodiaid, laule ja muusikalikatkeid, mis sünnivad siinsamas publiku silme ees. Pealtvaatajatel on võimalus improviseeritud stseene oma tahtmise järgi käivitada ja sündmuste käiku soovitud suunas mõjutada. Publiku määrata jäävad tegelased, toimumispaik,
lavažanr vm. Sekund ettevalmistuseks ja artistid alustavad…

Eesti Improteater alustas 2009. aasta sügisel. Rednar Annuse eestvedamisel moodustus trupp, kuhu praegu kuuluvad Erki Aule, Mairi Jõgi, Rauno Kaibiainen, Merilin Kirbits, Maarika Mesipuu, Kati Ong ja Maarius Pärn. Peale näitlejate on trupis muusikud Tarvo Krall (klahvpill), Rein T. Rebane (kitarr), Indrek Liit (akordion) ja Ragnar Toompuu (kitarr, viiul). Valgustaja on Mario Saarik või Martin Makarevitš.

Alates 2012. aasta maikuust on taas võimalik osa saada etendustest, mis tekivad ja kaovad siinsamas publiku silme all. Seekord on teatrikülastajal võimalik improviseeritud loo kulgu sekkuda klikkamisega – etenduses “Click-show”!

Piletid Piletilevist ja kohapealt 6 EUR/4 EUR (õpilane, üliõpilane, pensionär)

NB! Facebooki eri! Kohapealt pilet kõigile 3 EUR, kui on Facebookis etenduse plakati pilti jagatud.

Eesti Improteater Facebookis: www.facebook.com/improteater

www.improteater.ee