Sündmuste arhiiv

Mägede poeg Rambolaija

Mägede poeg Rambolaija tuli Eestisse ja sai kuningaks.

Ka temal on oma Kultuurkapitali seadus, mida peaksid täitma kõik meie riigi elanikud kui ka juriidilised isikud, kuid praegu on selle täitmine langenud üksikute õlgadele. Genialistide Klubi on üks nendest valitutest.

Rambolaija Kultuurkapitali seaduses on kirjas, et iga aasta peavad Genialistide Klubis tema lemmikbändid (Rob Findel, Tora Bora ja Samm) mängima tasuta kogu linnarahvale.

Mõni ei tea neid bände, mõni teab. Aga parem oleks kohale tulla ja nende bändidega ära harjuda, sest mägede poja valitsemisajal (loe: alates 2013. aasta jaanuarist) hakatakse nende best-of plaate mängima iga öö ja päev kõikides raadiojaamades kuni tegeliku maailmalõpuni.

Rambolaija õukonna bändideks on:

live: Samm

Tempokas nagu punastes dressides sportlane Lätis toimuvatel curlingu meistrivõstlustel, rahulik nagu kõrgetel katustel ventilatsiooniavasid paigaldav ehitustööline, mõtsiklev nagu kõikide metsaloomade poolt tagakiusatud siilil, raske nagu päikesetõusuga koduteed otsiv peoline keset rapsipõldusid, kuid samas meeleolukas ja piisavalt humoorikas nagu seltkonnal, kellel on metsapeatuseks antud ainult 5 minutit, sest teekond viib edasi just Apesse.
http://www.myspace.com/banddsamm

Poprocki saatel Sammuvad:
Andre Sikkal
– Vokaal
Mait Maiste ja Silver Lusti – Kitarrid
Ivo Viia – Bass
Mihkel “Nirk” Maidla – Trummid

 

live: Rob Findel

Rob Findel tähistab transhumanismi esimesi edusamme, inimese ja masina ühtesulamist mõlema kõige madalamal tasandil. Teadus on alustanud transformatsiooni ühelt poolt, näidates, et masin võib olla inimesele sama omane jäse, kui vasak jalg. Rob Findel joonistab ringi lõpuni ja käsitleb sulamisprotsessi teiselt poolt – masinate mõtted, tunded, vajadused ja parasiitlik/vastupandamatu iha olla inimesega üks.
http://www.myspace.com/robfindel

live: Tora Bora
ToraBora on välja kasvanud ansamblist “Hilisejad”, mille juured ulatuvad tagasi pea 20 aasta tagusesse aega. Kui Hilisejate väljundiks oli luule ettekandmine akustiliste instrumentide saatel siis aja jooksul on sellest vaiksest ja mõtisklevast väljenduslaadist saanud kontrastiderohke ja kohati üsna jõuliselt kõlav bluus-rock mida on hellitavalt kutsutud ka “luulerockiks”. Ajahamba karmist töötlusest hoolimata on ansambli juured aga endiselt äratuntavad.

Esimene bänd 23:00