Sündmuste arhiiv

Vapruse, vabaduse ja rõõmuga!

vvr

Kontsertpidu „Vapruse, vabaduse ja rõõmuga!“ on pühendatud samanimelisele Endel Kõksi kunstinäitusele Tartu Kunstimuuseumis. Endel Kõksi loomingut on mõjutanud esimese vabariigi aegsed õpingud Eestis ning hilisem elu Rootsis ja Ameerikas.

Näitusel eksponeeritakse töid Tartu ja Eesti Kunstimuuseumist ning paljudest erakogudest nii Eestis kui ka Rootsis. Ekspositsioon on pühendatud Endel Kõksi 100. sünniaastapäeva auks.

LIVE:
Paha Polly
Paha Polly on 2005. aastal Võrus tegevust alustanud pop/rock-bänd, mis nüüdseks koondunud ülikooli-linna, Tartusse. Bändi tuntumaid palasid on „Naerame“ (2007) ja „Ma olen Tartu“ (2009). Bänd on välja andnud kolm stuudioalbumit: „ei jäägi üle muud…“ (2008), „Killud“ (2010) ja värskelt ilmunud “Kosmos ootab” (2012).

LIVE:
Slippery Slop
e (Noortebänd 2012 võitja)
Noortebänd 2012 võitja Slippery Slope on kolmeliikmeline alternatiivne rokkbänd Tallinnast. Tüübid tõestavad kui tundeline, meeliülendav ja inspireeriv saavad olla rokk ja alternatiiv. Nende muusikal on Muse’i võimsus, Dredg’i emotsioonid ja Mutemath’i gruuv. Slippery Slope koosneb eluaegsetest sõpradest, kellel on energiat täitmaks ükskõik milline lava.

Dj Masu