Sündmuste arhiiv

Loss Paranoias, Colours Of Bubbles (LT), Läbi Linna (UK/EST)

LosParanoias

LIVE: Loss Paranoias, Colours Of Bubbles (LT), Läbi Linna (UK/EST)

12. aprill 2013 @ GenKlubi
REEDE!

Pilet 5€

————–

Üles astuvad:

LOSS PARANOIAS

Kui miskit siin paranoilises maailmas, võib-olla ka aina põhjendatumalt paranoilises, on kindel, siis on see loss keset paranoiat. 5-liikmeline bänd on oodanud, kuni keegi määratleks nende stiili, seni on debüütplaadiarvustustes (“Maailmalõpp on lähedal” 2012) käidud välja “progepopp” ja “rokk-bluus-poppbänd”, mainitud ka rock’n'rolli, vägeva ja suuja energiaga kontserte.
Nüüd aga on nad üle tüki aja tagasi kodulinnakontsertit andmas. Vahepeal on lumi sulama hakanud, suveajale üle mindud, lauljatar Helenal kodune rott Ara ära surnud, uus vabariik vanemaks saanud kui vana ning Loss Paranoias pisut stuudios salvestanud. Ettekandele tulebki ka midagi uut, sealhulgas ka esmakordselt avalikus esituses uus singel!

http://www.lossparanoias.ee/

https://www.facebook.com/pages/Loss-Paranoias/212469898782083

COLOURS OF BUBBLES

Leedu indie’n'country ansambel Colours Of Bubbles teeb oma Skandinaavia tuuri raames vahepeatuse Tartus. Bändi on pärjatud parima rokkbändi tiitlitega nende kodumaa tähtsaimal alternatiivmuusika auhindade jagamisel T.E.T.E 2012. aastal ning Šiauliai ŠAMA auhindadel 2011.
Bänd on mänginud pea kõikidel oma kodumaa festivalidel ja klubides, meie president Toomas Hendrik Ilves olla öelnud, et bändil on lives palju energiat ja teraseid kitarre!
COB’l on ilmunud kaks albumit (2010 “Today I Am Feeling Better Than Ever” ja 2011 “Phoenix”).

Infot kodulehelt:

http://www.coloursofbubbles.com/

https://www.facebook.com/pages/The-Colours-Of-Bubbles/103194293064

LÄBI LINNA

Läbi Linna koosneb neljast Inglismaa noormehest, kes töötavad ja elavad Tartus. Vabal ajal leiavad nad aega, et teha bändi. Eestimaale on see selgelt eripärase saundiga bänd väike killuke päris briti muusikast, nad on jõudnud avaldada oma esimese singli “Stand Up” ja lubavad ka varsti lisa.
Palju ei puudunud, et ühes Tartu lokaalis oleks publik nende kontserdil ennast läbi põranda varisedes allakorrusele tantsinud – melu oli raju.

https://www.facebook.com/labilinna?fref=ts
————

Jaga ürituse plakatit oma seinal, märgi ürituse lehele “jagatud” ja osaled järgmiste asjade loosimises:

- 2×2 vabapääset üritusele;
- 2 ilusate piltidega Loss Paranoiase 2013 kalendrit;
- 5 Loss Paranoiase debüütalbumit;
- 5 Läbi Linna CD singlit “Stand Up”.