Sündmuste arhiiv

Titaanide heitlus: DJ Onu Bella vs VJ Olev Ulp

Titaanide_plakat_veeb

Mõõtu võtavad kaks tõelist Tartu C-skene titaani – DJ Onu Bella ja VJ Olev Ulp, mehed kellest on saanud legendid juba oma elu ajal.

Tartu ja ainult Tartu saab olla elukohaks neile titaandele.

Tartus ja ainult Tartus saab nende meeste geniaalsus õitseda tänu Luunja “kurgitehase” radioaktiivsele valgusele ning Tartu Veevärgi niisutamisele.

Alo TV staar VJ Olev Ulp kelle peamiseks relvaks on teadaolevalt DISKONOSTALGIA – videodisko – ja kes läbi televisooni mõjutab konstantselt meie aju- ja elutegevust.

Onu Bella on mees-legend kelle ees hakkavad Tartu valgusfoorid otsekohe roheliselt vilkuma ja kes kuni 1992. aastani oli Tartu Konservitehase insener-keemik ning alates 1992. aastast on võtnud viina ja pole kordagi vaadanud tagasi.

Kas need mehed mahuvad ühe katuse alla? Kas Emajõgi tõuseb üle kallaste ja Luunja kurgid hakkavad meloodiliselt vilistama?

Juba sel laupäeval, 13.04 saad neile küsimustele vastuse, võta kaasa fooliummütsike ja saa (läbi)valgustatud!

 

Godzilla is an incredibly huge, nearly invulnerable, dinosaur-like, radioactive monster with the ability to blow some sort of destructive nuclear plasma mist out of his mouth to ignite, explode, or melt things a considerable distance away.

Mothra is a gigantic, and generally benevolent moth creature who was considered a god on Infant Island and had a pair of six-inch tall twin girl singers as priestesses/ambassadors. Through her telepathic link with these priestesses (called the Twins, Twin Fairies, Cosmos, or Peanuts) Mothra seemed to express sentient intelligence.