Sündmuste arhiiv

Ilusa muusika ÖÖ

ilusamuusikaöö

Live: Bernard et Bianca (SWE)

Göteburgi viiest andekast muusikust koosnev indie-folk grupp, kes on viimaste aastatega ülesehitanud tugeva fännibaasi, mis  iga kontserdiga jõudsalt kasvab.

Esimene EP väljastati edukalt 2012. aasta alguses ja 2013. aasta aprillis andsid noored välja debüütalbumi, mis on selle aastanumbri sees Rootsis üks edukamaid olnud.

Tartusse tulevad nad esitlema oma tuliuut kauamängivat “WHITE MOUNTAIN LIES”

Koduleht:
http://www.bernardandbianca.com/

FB’s: https://www.facebook.com/bernardandbiancamusic?fref=ts

Live: vonKuusk bänd

Kaarel Kuusk on helilooja ja klahvpillimängija, kelle autoriloomingut esitab kuuepealine kollektiiv.

Bändi kuuluvad Kaarel Kuusk (klahvpillid), Argo Vals (kitarr), Marvin Mitt (kitarr), Indrek Mällo (basskitarr), Karl-Markus Kohv (trummid), Tõnis Kirsipu (perkussioonid).

Kaarel Kuusk on kirjutanud muusikat erinevatele lavastustele (nt “Väike Kuningas”, “Pulm”) ja teinud koostööprojekte teiste kunstivaldkondade esindajatega (nt. tantsulavastus “Punane”).

2012. aastal toimunud 20ndal Muusikatriaadil pälvis Kaarel Kuusk parima omaloomingu preemia, Jazzkaare eripreemia ja publikulemmiku tiitli.

Soundcloud’is:
https://soundcloud.com/vonkuusk

Bandcamp’i leht:
http://vonkuusk.bandcamp.com/

Koduleht:
www.vonkuusk.com

Live: Wilhelm

Wilhelm on noortest Tartu muusikutest koosnev kollektiiv, kes on kõik kokku tulnud eesmärgiga muusikast ja muusika loomisest rõõmu tunda ning tuua kuulajateni nii omaloomingut kui ka seadeid pop- ja jazzmuusikast. Muusikastiiliks on kollektiivil kujunenud folgi- ja jazzisugemetega popmuusika. Tartu noortebänd 2013 võitja.

Heliklipp Youtube’s:
http://www.youtube.com/watch?v=CNOYkAzSp5U&feature=youtu.be

Plaadimuusika: Villem Varik ja Kadri Kallast

Pilet: 3/5€ (pärast südaööd)

Üritus FB’s: https://www.facebook.com/events/193701764113189/