Sündmuste arhiiv

Tartu Indiefest: I Wear Experiment, Argo Vals Band, Cats Park

Argo Vals Band (EST)

Argo Vals on kitarrist ja noor helilooja, pärit Põlva maakonnast Ahjalt. Muusikat meeldib talle kõige enam salvestada kodustes tingimustes. Ta on kirjutanud muusikat erinevatele koosseisudele, filmidele, telesaadetele, tantsuetendustele ning tema omaloominguline sooloetteaste kujundas möödunud aastal ka Eesti Vabariigi aastapäeva presidendi kätlemistseremooniat.

Debüütalbum “Tsihcier” ilmus detsembris 2012 ning selle andis välja plaadifirma Eesti Pops.

http://argovals.bandcamp.com/

https://www.facebook.com/argovalsmusic?fref=ts

 
Cats Park (RUS)

Cats Park on Sankt Peterburgis 2010. aastal asutatud bänd. Nende muusikat ei saa küll iseloomustada kindla žanriga, kuid põhiliselt saab neid paremini kirjeldada trip rocki kaudu, kuna psühhedeelse roki ja klassikalise triphopi elemendid on domineerivaimad. Vilunum kõrv leiab esitusest nii indie-t, elektroonikat kui muudki.

Alex Andreev – basskitarr, klahvid; Faijee – vokaal; Roman Shatohin – kitarr; Alexey Menshikov – trummid ja Igor Shilov – trompet.

https://www.facebook.com/catsparkofficial?fref=ts

http://catspark.bandcamp.com/

http://www.cats-park.com/

 
I Wear Experiment (EST) ühendab endas avangardistlikku, elektroonilist ja eksperimentaalmuusikat. Rühmituse loomingut võib võtta kui irratsionaalsuse ülistust eepilise filmimuusika saatel.

https://www.facebook.com/iwearexperiment?fref=ts