Sündmuste arhiiv

Tartu Indiefest: Zebra Island; Kali Briis; Saturday, Monday feat. Julia Spada

 
Zebra Island (EST)

Dream-pop bänd, kelle aprillis ilmunud debüütalbum “Saturnine” andis välja Läti indie plaadifirma I Love You Records. Intiimsed vokaalid koos elavate süntesaatorikäikude, rütmipartiide ning tagasihoidlike kitarrihelidega loovad kokku Zebra Islandi omase helipildi.
Bändi koosseis: multiinstrumentalist Rasmus Lill; laulja Helina Rist; Lauri Raus kitarril, Caspar Salo trummidel ning Martti Laas bassil.

https://vimeo.com/zebraisland

http://www.zebraislandmusic.ee/

http://www.youtube.com/user/zebraislandofficial

https://www.facebook.com/zebraisland?fref=ts

 
Kali Briis (EST)

Kali Briis, kodaniku nimega Alan Olonen, on multižanriline Eesti indie-popelectro artist ja produtsent, kes alustas oma tegevust aastal 2004 ning andis oma esimese EP “Breakfast” välja aastal 2009.

Kali Briis on siiani Eesti muusika areenil püüdnud tähelepanu eelkõige oma unikaalse vokaalitämbri ja loomingulise helipildiga, mis on saavutatud läbi erinevate muusika žanrite omavahelise sulatamise (rnb,indie,neosoul,hiphop,electronica,electro,synth-pop jne). Briis on ühtlasi ka multi-instrumentalist, kes oma lugudes kõik instrumendid alati ise “sisse” mängib ja võimalikult vähe erinevaid arvutiprogramme kasutab.

https://www.facebook.com/kalibriis

www.last.fm/music/Kali+Briis

http://www.discogs.com/artist/Kali+Briis

http://www.flickr.com/photos/kalibriis

http://grooveshark.com/artist/Kali+Briis…

 
Saturday, Monday feat. Julia Spada (SWE)

www.facebook.com/satmon

https://www.facebook.com/julia.spada.official

http://www.tumblr.com/tagged/julia%20spada