Sündmuste arhiiv

Uue Õue avapidu

Avatakse Uus Õu!

Ilusas maailmas saavad vahepeal ka parklatest pargid, mitte ainult vastupidi. Kuigi suvisest Tartust räägitakse hirmujutte ja puhkust ülikoolilinnas võrreldakse muserdava kõrbega, mille tühjuses veerevad ringi vaid üksikud heinapallid, on Uus Õu pigem lõbus linnaoaas. Kes teab, ehk ei tundugi idee suveks Tartusse jääda tänu ühele kesklinnahoovile enam nii halb?

Tartu Uue Teatri, Genialistide klubi ja Linnafestivali UIT koostöös saab Lai 37 hoovist (Tartu Uue Teatri ja Genialistide klubi vahel) tänavu suvel harjumuspärast porilombist kultuuri- ja kogukonnaaed. Juunist septembrini avatud Uus Õu on pelgupaigaks nii suvekuumuses aia järgi janunevatele korterirottidele kui ka staabiks kultuurihuvilistele.

7. ja 8. juunil avatakse Uus Õu piduse ja sulni programmiga. Õu ise on areneb terve suve pidevalt edasi, oodates kaasmõtlejaid ja –loojaid ühinema.
 
Reede, 7. juuni

18.00: Mõttetalgud Uue Õue arengust, kuhu on oodatud kõik linnaruumi kirglikult suhtuvad inimesed, kelle mõtete (ja osavate käte) ühistööna Uus Õu sel suvel  kujuneb ja kulgeb.

20.00: Luulet loevad Roomet Jakapi, Luulur ja Silvia Urgas.

21.00: InBoil

22.00: Tuleetendus ja trummiimpro
 
Melu jätkub Kasheli ja Aleksander Sprohgise visuaalide ja Tartu melomaanide muusikaeelistuste saatel.
Öö saabudes kolime Genialistide klubisse, kus avamise pühitseb sisse Indiroonika pidu.
Kõigile, kes toovad Uuele Õuele kingituseks potilille või istiku, pakutakse tervitusnapsu!
 
Täpsem info:

uus6u@uit.ee
www.facebook.com/Uus6u
www.facebook.com/tartuart
www.facebook.com/linnafestivalUIT