Sündmuste arhiiv

Uue Õue avapidu

Tartusse jääda tänu ühele kesklinnahoovile enam nii halb?

Tartu Uue Teatri, Genialistide klubi ja Linnafestivali UIT koostöös saab Lai 37 hoovist (Tartu Uue Teatri ja Genialistide klubi vahel) tänavu suvel harjumuspärast porilombist kultuuri- ja kogukonnaaed. Juunist septembrini avatud Uus Õu on pelgupaigaks nii suvekuumuses aia järgi janunevatele korterirottidele kui ka staabiks kultuurihuvilistele.

7. ja 8. juunil avatakse Uus Õu piduse ja sulni programmiga. Õu ise on areneb terve suve pidevalt edasi, oodates kaasmõtlejaid ja –loojaid ühinema.
 
12.00: Hullult suurte mullide puhumise töötuba lastele ja lapsemeelsetele, mida juhendab Hull Teadlane TÜ ajaloo muuseumist.

Pannkoogid, keks ja pinks.

14:00: Laste muusikaviktoriin
15.00: Odd Hugo unplugged
16.00: „Eksirännak #1“

„Eksirännakud“ on uue kultuuritehase loomise toetusgrupi Art.Tartu ja Linnafestivali UIT sündmustesari, mis uurib, kuhu võiks sündida tulevane kultuuritehas, mis võiks olla selle sisuks, väljundiks ning vormiks.
Esimene eksirännak toimub Tartu Uue Teatri ja Genialistide klubi kultuurikvartalisse. Järgneva kahe nädala jooksul külastame teisi võimalikke ja võimatuid asukohti ning jätkame tekkinud mõtete arutamist.

Lemmit Kaplinski ja Madis Mikkor (Trükimuuseum) räägivad kultuuritehase kontseptsioonist ja maailmanäidetest.
Ivar Põllu (Tartu Uus Teater) ja Juhan Kari (Genialistide Klubi) räägivad teatri ja klubi ajaloost ja igapäevast.
Ajurünnak ja vestlus teemal „Kultuuritehas Tartus“.
 
Täpsem info:

uus6u@uit.ee
www.facebook.com/Uus6u
www.facebook.com/tartuart
www.facebook.com/linnafestivalUIT