Sündmuste arhiiv

Täika Geniaal / Lastelaupäevak Uuel Õuel

Kappi ei mahu enam kõik riided-jalanõud ära, ehtekarp ajab üle ja plaadiriiul vajab tuulutamist? Pika talve jooksul sai käsitööga liiale mindud ja seintel on liiga palju pilte? Kevadest vaimustusse sattunud potililled otsustasid piiramatult paljunema hakata?

Kõik see ja rohkemgi veel on sobilik kraam ühele täikale. Genialistide Klubi sees, ees ja Uuel Õuel toimub 15. juunil Täika Geniaal.

Koht, kuhu tulla kauplema kõigega, mis otsib uut omanikku – olgu see vana või uus, kasutatud või kasutamata, ostetud või omalooming.

Taustaks mängib mõnus muusika, taevas särab Päike ja inimesed naeratavad.

 
Uuel Õuel toimub ka lastehommik – pisikesed inimesed saab rahulikult joonistama jätta ja aktiivne kauplemistegevus võib alata!
Ja keegi ei keela ka lastel täikat pidada – pisikestelt kohatasu ei küsita, kaasa on vaja haarata lihtsalt lina ning üleliigsed mänguasjad-raamatud.

Suurte inimeste kohatasu on 3 eurot ja registreeruda saab aadressil taikageniaal@gmail.com
Kirjas mainida kohaeelistus: ehk kas õues või sees, kas on vaja lauapinda või tullakse oma stangega. Kui ilmataat juhtub vihma andma, siis kaubeldakse vaid siseruumides ja kui on vabu kohti, siis mahuvad ära ka õue registreerunud.

 
Lisaks toimub Uuel Õuel Lastehommik, seekord teemaks puutöö. Meisterdamist juhendab Tartu Uue Teatri lavameister Andreas Mäll.

Õuelt ei puudu ka pannkoogid, mängumaja, liivakast ja hauduv part (keda tulevaste tibude ja nende emme huvides siiski segada ei tohi).

Kohtumiseni laupäeval!

 
Üritus FB’s: https://www.facebook.com/events/167521606752497

Uus Õu: https://www.facebook.com/Uus6u