Sündmuste arhiiv

Mängude päev @ Uus Õu

Terve päev täis mängu!

Neljapäeval on Uude Õue ja Genialistide Klubisse oodatud kõik suured ja väikesed mängusõbrad. Proovile saab end panna nii kõikvõimalikes lauamängudes kui ka pinksis, koroonas ja petankis. Päris pisikesed saavad lustida liivakastis ja mängumajas.

Kui sul on kodus mõni äge laua- või muu mäng, siis haara see kaasa, leia endale laud või hoopis mõnus platsike vaiba peal ja mängi kas sõpradega või võta kampa võõrad mänguhimulised.

Lauamängude juhendajaks on legendaarne Tartu mängijuht ja mängumeister Uuk. Mängimisele tulevad näiteks sellised lauamängud:

¤ Giljotiin – http://en.wikipedia.org/wiki/Guillotine_(game)
¤ Wings of War –http://en.wikipedia.org/wiki/Wings_of_War
¤ Tikal – http://en.wikipedia.org/wiki/Tikal_(board_game)

Lisaks Uuki juhendamisele on kohal veel kogenud mängujuhid Ludo Lauamängupoest, kes võtnud kaasa mitmekülgse mängupagasi, mis pakub tegevust nii lastele, lapsevanematele, noortele ja vanadele!
Mängitakse tähelepanu-, reaktsiooni- ja osavust treenivaid mänge; jõudu saab katsuda mitmete mõtlemist ja loomingulist lähenemist nõudvate ülesannete lahendamisel (nt tikumõistatused)!

Ja lemmikmängud saab soodsalt koju kaasa osta! “Mängime, järelikult oleme!”

Kui Uude Õue peaks sattuma mõni 3-aastane koos vanematega, on neile “Mõmmid ja maasikad”, “Katamino”, “Castle logix” ja palju muud; noortele mitmeid kaardimänge (“Bohnanza”, “Sabotöör”, “6.võtab”, “Flux” jne); kõigile sobivad abstraktsed strateegiamängud nagu “Pylos”, “Quarto!”, “Quixo” ja “Quioridor”.
Ludo võtab kaasa ka mõned pikemad strateegiamängud (“7 Wonders”, “Tobago”, “Katani asutajad” jne).