Sündmuste arhiiv

Ungari Kino: kolmapäev

ungarikino

18:00“Klaasitiiger III”/ “Üvegtigris” (2010), režii: Péter Rudolf

Üks hambaork, üks lask, üks kibestunud arst ja üks õigel ajal saabuv luksusauto – sellest piisab, et Lali teeks oma elu suurima otsuse: ta jätab kõik selja taha ja laseb jalga.
Klaastiigri ootamatu külaline, Feri, Budapesti staaradvokaat (kuigi ei plaaninud) jääb söögiputka juurde, kuni Lali (kuigi ei plaaninud) jääb advokaadi Bentley kabrioletti.
Algab üks hullumeelne päev, unistuste auto jääb otsekohe silma unistuste naisele, Lali hakkab laia lehte mängima ja algab tema elu suurim seiklus, võib olla elu parima naisega, või isegi naistega.
Aga mis võib juhtuda, kui tuleb välja, et ta ei olegi rikas ja kohtuvad abikaasa, armuke, peaaegu armuke ja peaaegu torulukksepp?
Mis juhtub kui sõbrad lähevad Lalile järele, et päästa ta Feri käest, kelle mõneks ajaks Tiiger alla neelas? Millega peaksid nad arvestama, kui Feri saab siiski vabaks ja selgub, et Lali – ilma ise seda teadmata – viis endaga kaasa midagi, mis on palju tähtsam kui auto? Lali elu muutub kindlasti keeruliseks, ükskõik kas Tiigri sees või Tiigrist väljaspool.

 

20:00 - “Pálinka” (2012), režii: Csongor Szász

 

22:00Debreceni Népi Együttes: Debreceni rahvaansambel

Vilmos Hercz (ansambli kunstiline juht ja rahvatantsija), Dóra Eigner (rahvatantsija), László Molnár (oboe, klarnet), Imre Biró (viiul, rahvalaul), Thomas Hornich (kontrabass) ja János Mészáros (vioola).

 

Üritus FB’s: https://www.facebook.com/events/188898337961122/permalink/190085364509086/

 

Kinopäevadel kehtivad piletihinnad: üksikpilet 1.5€ ning päevapilet 4€.