Sündmuste arhiiv

Big Wave Riders (FIN)/ Tallinn Daggers

biig

25. ja 26. okroobril leiavad aset Big Wave Ridersi ja Tallinn Daggersi ühistuuri kontserdid, millele eelnesid septembri keskpaigas esinemised Helsingis, Turus ja Tamperes.

Sel korral tuleb Helsingi indie/surf rock grupeering Tallinn Daggersi kodumaale, et esineda koos Tallinna Von Krahli baaris ja Tartu Genialistide klubis.

 

Big Wave Riders (FIN)

Big Wave Riders on inspireeritud lainetest, kajadest ja eksperimentaalsetest rütmidest, millele on lisatud veidi elektroonilist touch’i. Big Wave Riders on mõjutatud muusikast, mis neid teismelisena kõige enam puudutas. “Meie muusika ei ürita sobituda mitte ühtegi kindlasse muusikažanrisse. Me teeme muusikat ilma matemaatika ja täpsete kalkulatsioonideta. Meie laulud on kiired, aeglased ja varieeruvalt rütmilised.”

https://www.facebook.com/bigwaveriders
https://soundcloud.com/bigwaveriders
http://www.youtube.com/watch?v=NcWBXfMVEVw

 

Tallinn Daggers

2009. aastal duona alustanud Tallinn Daggers on tänaseks kasvanud 5-liikmeliseks jõujaamaks. Kohalik muusikablogi Recent Music Heroes on neis leidnud sarnasusi Joy Divisioni/New Orderi, Durutti Columni ja Primal Screamiga; rahvusvaheline music zine Thumosaic Brainworks pidas viimast singlit “Highwire Artists” unistavaks teoseks, mis meenutab kohati Wild Nothingu indie rocki elemente ja naha alla pugevaid meloodiaid.

https://www.facebook.com/tallinndaggers4ever
https://soundcloud.com/tallinndaggers
http://www.youtube.com/watch?v=bU-JGpFrtOE

 

Plaate mängib mõlemal õhtul eklektika-klassik Erki Pruul (Frotee Records).

 

Üritus FB’s: https://www.facebook.com/events/592392134153725/