Sündmuste arhiiv

Svjata Vatra ja Pirulainen (FIN)

uus_svjata

Mõlemat ansamblit iseloomustab hoogne ja tuline muusika ning publikut jäägitult kaasahaarav temperamentne esitus. Svjata Vatrat tuntakse kui tulefolkareid, kel rockilik lavajõud. Pirulainenit iseloomustab folk-a-delic groov ja rockirütm.

Sel kevadel tulid välja Svjata Vatra ja Pirulaineni uued plaadid. Pirulaineni plaati arvustas Markku Halme tuntuimast Soome muusikaajakirjast “Rumba”: Pirulaineni muusika on suurepärane kombinatsioon uuest, ehedast ja põnevast soome folkrockist. Plaate esitleti suvel suurematel ja väiksematel festivalidel: Svjata Ukrainas “Woodstock Ukraine”, “Trepilske Kolo”, “Pidkamen”, Eestis Viljandi Folgi festivalidel ja Pirulainen “Provinssirock” ja “Kausitnen Folk Festivalil”.

Sügisel siseruumidesse suundunud publikule pakutav tuline kahe bändi “live-esitus” on parim vahend põhjamaise sünge sügise nautimiseks!

 

Svjata Vatra: Ruslan Trochynskyi – tromboon, vikat, vokaal; Juhan Suits – torupill, parmupill, viled, vokaal; Martin Aulis – trummid; Madis Pilt – akordion.

https://soundcloud.com/svjatavatra/
https://www.facebook.com/svjata.vatra
http://www.svjatavatra.com/en

 

Pirulainen: Esa Alanko – vokaal; Kyösti Järvelä – vile; Lauri Kotamäki – akordion; Joni Koski – akustiline- ja elektrikitarr; Tero Hautamäki – upright bass, Anssi Rantala – trummid.

https://www.facebook.com/pirulainenorkesteri
http://www.pirulainen.fi/

 

Pileti hind kõigile 5€ – 8€ (sõltuvalt toimumiskohast)
Soodustusi ei ole

Uksed avatakse 20:00.
Kestus 5h.
1 vaheaeg kestusega 30 min.
Ligipääs ratastooliga puudub.
Pildistamine/ filmimine on lubatud.

Üritus FB’shttps://www.facebook.com/events/523609051057366/