Sündmuste arhiiv

BAD SANTA – pidu kahel korrusel

Bad_Santa_Plakat_A3
Kui jõulupühad peetud, tasub valmis panna oma parimad pahed ja lasta endast välja see tõeliselt kurjakuulutav Jõuluvaim.
Õhtut juhivad oma ala eksperdid, pöörates pea peale Teie arusaama rahulikest jõuludest.Kuuleb kõike räpist-träpist pungini, improvisatsioonilisest funkist jazzini üle maitsestatud peadpööritavate trummirütmidega.
See ei ole mingi lihtne õhtu.

Live:

Mc Lord
St Cheatersburg
Saving Private BrainDJ:

Kalev K
Frisko
UduDrum-Off:
Kalle Kindel & Kallervo Karu

Visuaalid:

Kashel

Pilet: 6€/3€ esimene tund

Dresscode: Bad To THE Bone… kõige pahelistematele sissepääs poolmuidu kogu õhtu.

MC LORDi teatakse ennekõike kui positiivset ja tabavate riimidega räpparit Öökülmast. Ta tuleb ja laob omad trumbid lagedale.

 https://www.facebook.com/lordtunezST. CHEATERSBURG on punk-bänd, mis sõidab psühhedeelia laine harjal. St. Cheatersburgi muusikas ja ideoloogias kohtuvad 70ndate nihilism, 80ndate eneseületamine ja 90ndate 60ndate vaimustus, ehk siis punk, post-punk ja uus-psühhedeelia. Mõni ütleb, et see on postmodernistlik viis pärandiga hakkama saamiseks. Teised ütlevad, et see on parim viis mitte iseendaks jääda. Kolmandad teavad, et see on ainuke võimalus siit hädaorust kõrgemale tõusmiseks.
Chungin – kitarr, laul, tuvid
Eerik – kitarr, kassid
Urb – bass, peeglid
Kallervo – trummid ja 10 000 hobust
http://vimeo.com/69406670
https://www.facebook.com/cheatersburg

SAVING PRIVATE BRAIN tuleb Teid hullutama täiesti ainulaadse improvisatsioonilise kavaga, mis kurnab kuivaks Teie sessist vaevatud ajud. Häälestage end erinevaid vibratsioone vastu võtma.
Teie ette astuvad:
Marvin Mitt – kitarr

Indrek Mällo – bass
Kalle Kindel – trummid