Sündmuste arhiiv

Zappa… Zappa… Zappa…

hot-rats

Frank Zappa 20. surmaaastapäeva puhul on Genialistide Klubis üleval tema ihukunstniku Cal Schenkeli näitus

Aastate jooksul kujundas Schenkel terve hulga Zappa albumeid, millede parem osa on Genialistide klubis väljas. Peale Frank Zappa töötas Calvin ka teise tänaseks lahkunud kuulsuse, Zappa koolivenna Captain Beefhearti heaks. Ta on kujundanud ka üksikuid albumeid muudele artistidele, nagu näiteks Tom Waits ja Tim Buckley.

Peale paljusid Kalifornias veedetud aastaid elab Calvin nüüd jälle oma koduosariigis Pennsilvanias. Ja ta saadab sealt meile kõigile siia Eestisse ilusaid tervisi.

Näitus Cal Schenkel’i töödest avati juba 04.12.2013, Frank Zappa 20. surmaastapäeval, nüüd, 18.01.14 on võimalik kuulata muusikalist loengut Zappa ihukuknstniku Cal Schenkeli näituse saateks ja keerutada tantsu ainult Zappa muusika saatel.

- CAL SCHENKELi NÄITUS/ESKIISID Zappa tuntud plaadiümbristele. Huvilised leiavad ehk ise üles, mis on mis.

- AVO RAUP – MUUSIKALINE LOENG PILTIDEGA
Avo Raup on Zappa loomingu suurimaid kollektsionääre ja tutvustajaid Eestis, loonud 2007–2008 43-osalise hiigelsarja Zappa muusikast pealkirjaga Apostroof  http://klassikaraadio.err.ee/klassik/apostroof/apostroof2007.htm

- DJ HELMUT KOOL – AINULT ZAPPA: PSÜHHEDEELIAT ja TANTSU
Helmut Kool (aka Tony 1000) on 80ndatel Tallinnas, Kalamaja kirjus keskkonnas võrsunud melomaan. Tänaseni suur raadiosõber. Küpsenud kolm kümnendit Soome lahe ääres, maandus ta 2012. aastal Tartus. Muusikas hindab kiiksu ja üllatusvõimet.