Sündmuste arhiiv

Generaadio avapidu

A3 Genklubi 28.02.14 2 _valge

Generaadio ametlik avamispidu Genialistide klubi kahel korrusel.

Sündmus FBs:

https://www.facebook.com/events/235403039977036/

Esinevad Generaadio toimetajad ja sõbrad

Erkki Tero ja Janek Murd (Eesti Pops, Raadio 2)

http://eestipops.bandcamp.com/

Generaadio ametlik avamispidu Genialistide klubi kahel korrusel.

Esinevad:

Erkki Tero ja Janek Murd (Eesti Pops, Raadio 2)

Ahto Külvet
Finest Soundsystem (DJ Masu & Ras Wu)
Helen Tammemäe
Helmut Kool
Matis
Marika Agu
Märten Rattasepp & Norman Kuusik
Shromik
Thing
Villem Varik

Pilet: 3 eurot.

Piletitulu kogub Generaadio selleks, et maksta Eesti Autorite Ühingule muusika mängimise eest autoritasu.
***

Eesti Pops DJd Erkki Tero ja Janek Murd (Raadio 2, Eesti Pops)
Kodumaine plaadifirma ja värskekõlalise eesti popmuusika edendaja, ühendus Eesti Pops.

http://eestipops.bandcamp.com/

***

Ahto Külvet on Genialistide Klubi programmijuht ja mängib ainult vinnülikrõpsuga ainult eesti muusikat

***

Soome-Eesti DJ-duo Finest Soundsystem (DJ Masu & Ras Wu) toob Genklubi tantsupõrandale ehtsad Jamaika riddimid bassirikastest roots rütmidest värske ja energilise dancehall soundini.

***

Helen Tammemäe toob lainepikkusele südamerütmi ja põksuva bassimuusika – hausi helgemad hetked jinjangilikult põimituna tantsumuusika tumedamate varjunditega.
***

Diskor Helmut Kool (a.k.a. Tony 1000) on Tallinnas, Kalamaja kirjus keskkonnas võrsunud melomaan ja raadiosõber. Muusikas hindab ja vahendab kiiksu ning üllatusvõimet.
***

Thing ehk Kristjan Jõgeva on tegutsenud paar aastat , viljeleb reggae /dub mõjutustega dnb muusikat . Omab plaadifirmat ‘’ Dubthing Records’’ , tema muusikat on väljaandnud ka kuulsad plaadifirmad ‘’ Blu Mar Ten Music ja ‘’31 Records’’ . Lisaks sellele oli ta peaesineja eelmine aasta Berliinis klubis nimega ‘’ about blank ‘’ .

info:

https://www.facebook.com/ThingMusic

***

Marika Agu on saate MAJICKK autor. Kuigi igatsorti tantsuküte on alati väga tore, eelistab ise mängida muusikat konkreetset aega ja kohta ning neist tulenevat meeleolu silmas pidades. Tõenäoliselt siiski kuuleb 60ndate garage’i, new wave’i ja acid house’i.

***

Märten Rattasepp on kulturnik, Norman Kuusik on filoloog, koos veeretatakse saadet “Kõlakoda”. Mängime kärisevet ja tempokat unemuusikat, alternatiivsetest helidest kuuleb rokki, metalit, elektrot, industriaali, ja siis veelkord elektrot, tantsulisemaid hübriidžanre ja lausa dubsteppi, kui väga-väga vaja.

***

Shromik ehk Mikk Raudsepp veab Generaadios “shromik on a mission” nimelist saadet. Sellel peol on otsustanud mees enda vinüülikogust mõned pärlid kokku koguda ja viia teid tunni ajasele retkele läbi disco – souli – hiphopi – jungli – dubstepi ja mida iganes hing ihkab sellel hetkel.
***

Villem Varik mängib üle mitme aasta 90ndate Jungle ja dnb rütme ehk muusikat, mille saatel ta üles kasvas. Generaadios veab kokandussaadet, mida muud.