Sündmuste arhiiv

Spordiklubi “Fööniks” esitleb – Maailmafilmi Spordipäev

spordipxev

Kavas: Hip-Aeroobika, capoeira, pallimängud ning spordiviktoriin.
Muusika eest hoolitsevad nii valitsevad kui ka endised spordimaailma tähed.

Võrkpallivõrk, pehmed pallid, aeroobika, sport ja meeletu melu !

Pidu toimub kahel korrusel.
————————–-

II korrus

Mikk Valtna hüüdnmiega El capitan on Eesti jalgpalli Premium Liiga klubi Tartu JK Tammeka ründav poolkaitsja. Miku noorem vend Siim aga endine Tammeka kapten ja pallib nüüd Tartu tugevuselt teises jalgpalliklubis FC Santos. Koos veavad vennad ka ansamblit Forest Kämp: Siim trummidel, Mikk kitarril. Vennad Valtnad valivad mussi kergemast electrost indie ja rokenrolli vanakooli gruuvideni välja.

Saatejuht, luuletaja ja Eesti suurima spordiajakirja Jalka toimetaja Siim Kera regulaarselt tervisesporti ei tee, aga on tulihingeline vuti ja Manchester Unitedi fänn. Tema sportlaskarjääri suurim saavutus on 5. koht Võru maakonna meistrivõistlustel suusatamises, mingil aastal, mingis vanuseklassis. „Teatesõidus tulime ikka medalile, oleksime võitnud ka, aga ma eksisin metsa ära,“ meenutas Siim. Kera lubab rokenrolli, tantsu ja higi, eksootilisi noppeid siit-sealt.

Ronald Väli aka RonLand on endine noor sõudetäht. Tema auhinnakapp on head ja paremat pungil täis…

2007 U18 MM 10. koht paarisaeru kahepaat
2008 U23 MM 11. koht paarisaeru kahepaat
2009 U23 MM 6. koht kaheksapaat (finalist)
U23 EMV 1. koht ühepaat
2010 U23 MM 7. koht kaheksapaat

…seda loetelu võiks jätkata. 2011. aasta hooaeg jäi Ronaldile tippspordis viimaseks. «Loobumise põhjuseks olid ebaõnnestunud hooaeg, arengu peatumine, sportlike ambitsioonide asendumine akadeemilistega,» rääkis ta. Nüüd õpib Ronald Tartu ülikoolis keemiat ja keerutab hobikorras plaate. Ta mängib peol deep´imat sorti majamuusikat.

Tõnu Kallast – enduurohunt, kes kuulub ka Eesti rahvuskoondisesse, ütleb enda kohta nii: ”No lühidalt öeldes mõned korrad Eesti ja Balti meister enduuros, aga ma ise eelistan pigem tervisesportlase nimetust”. Kui mootorratas garaaži lükatud, siis võib leida Tõnut suusaradadelt või triatloniks treenimas. Reede õhtul saame teada, mis muusika on tema kõrvus, kui parajasti mootorimürin kõike muud ei summuta.
Kui sa ei tea, mis on enduuro ja kui äge see on, siis vaata: http://vimeo.com/50738830

——–
I korrus
Esimese korruse täidavad globaalse taustaga Maailmafilmi DJd
Maailmafilmi festival / World Film Festival / ERM

Pilet €5/3 (Maailmafilmi passi ja spordidressiga)

Sündmus FBs
https://www.facebook.com/events/229728223886481/