Sündmuste arhiiv

HIPPIE DIKTAT (FRA), FROGBELLY & SYMPHONY (UK/US), AVO RAUP

A3 Genklubi 23.03.14

23. märtsil Tartus, Genialistide klubis toimuv loeng-kontsert EksperiMentaalPühapäev keskendub radikaalse helikeele ja luulelisuse sümbioosile. Järje saab esimest korda jaanuaris peetud Frank Zappale pühendatud muusikaline loeng ning laval saab näha prantsuse, ühendriikide ja ühendkuningriigi muusikuid.

live: HIPPIE DIKTAT (fra)
live: FROGBELLY & SYMPHONY (usa/uk)

loeng: AVO RAUP Frank Zappast
dj: Helmut Kool

:::::::::::::::::::::20:00
HIPPIE DIKTATi muusikas on radikaalsust ja toorest jõudu. Segades helimassiive plahvatuslike müraimprovisatsioonidega, on nad Euroopa kontserdisaalidele valjut ja füüsilist audiokogemust pakkunud aastast 2011. Debüütalbumi avaldasid nad aasta jagu hiljem.
Hetkel on neil töös järgmine plaat (Be Coq records’ile). Märtsis ollakse aga turneel ning antakse 25 kontserti Põhja-Euroopas.

Värske materjal!
https://soundcloud.com/hippie-diktat

http://www.hippiediktat.richardcomte.com/
https://soundcloud.com/richard-comte/sets/hippie-diktat

:::::::::::::::::::::19:00
FROGBELLY & SYMPHONY juured on ühte otsa pidi Brooklynis (NY) ja teist pidi Sheffieldis (UK). Kuulaja südamesse otsib teed muusika, kus ühinevad post-pungi, müraroki, indie mõjutused, mida rikastavad aegumatu luule ja teatav teatraalsus. Eksperimentaalne vaim on alati avatud ootamatusele, otsides pidevalt uusi impulsse kõikjalt… kasvõi Eestist.

Frogbelly 2013. aastal ilmunud debüütalbum the EYE valmis koostöös produtsendiga Martin Bisi, kes on kujundanud selliste bändide kõla nagu Swans, Dresden Dolls, Sonic Youth, John Zorn, Brian Eno jt. Koostöö jätkub ning tänaseks on valminud palju uut materjali, mille esmakordsed kontsertesitused toimuvad Tallinnas, Tartus ja Pärnus.

https://soundcloud.com/frogbellyandsymphony-1

http://youtu.be/jW57Lh_JRv0

:::::::::::::::::::::17:00
Tunnustatud zappaloog AVO RAUP jätkab loengusarja Frank Zappast. Seekord on vaatluse all FZ mõjutajad ning FZ kui helilooja ja interpreet.

http://www.afka.net/
http://youtu.be/6aDCbKR3KVM

:::::::::::::::::::::

Mõtte- jm pausid sisustab plaadimuusikaga HELMUT KOOL.

:::::::::::::::::::::
Sündmus FBs
https://www.facebook.com/events/1451185481781236/

PILET €3

============
FROGBELLY & SYMPHONY sõitu Eestisse toetas
Viking Line.punane.jpeg