Sündmuste arhiiv

LAPKO (FIN) + Arles Kangus & Udu

lapko_pisi

Soome alternatiivroki täht, Fullsteam Recordsi tiiva all õilmitsev LAPKO tuuritab Baltikumis ja esineb juba sel neljapäeval 03.04 Tartus,Genialistide Klubis!

Soome üks enamhinnatud novaatorlikke rockbände LAPKO on soendanud Eestis Saku Suurhalli laval Marilyn Mansoni, astunud üles Rabarockil ning on taas üle aegade Eestis! Nende albumid “Scandal” ja “Young Desire” on müünud Soome plaadimüügi edetabeli Top3 ja juba teise albumiga Scandal (2006) saavutati hinnatud bändi staatus nii Euroopas kui ka USA’s. Kristo Rajasaare, kauaaegne Rabarocki korraldaja on tunnustavalt öelnud: «LAPKO on löönud läbi muusikaga, mitte PR-mulliga. Melanhoolne ja raju nagu Placebo, kelles Tooli sügavus ja power, endast kõikeandev energiline trio, üks paremaid üle lahe live-bände, keda sealsetel festaritel nähtud.»

Erikülalisena toetab Arles Kangus & Udu. Udu muusika ühendab endas sajandivanused laulutekstid ning tänapäevase indierock’i, luues oma maailma, helikeele ja tunnetuse, mis on köitev kontserdi esimestest nootidest viimaseni!

Lapko “River Venom” https://www.youtube.com/watch?v=LXJhGAVoDDE

https://www.facebook.com/lapkolapko

Unikaalne võimalus, vaid sel neljapäeval! Uksed 22!

Pilet kõigest 3 €

Sündmus FBs: https://www.facebook.com/events/282860771882970/