Sündmuste arhiiv

Indiroonika #11 The Titles / Caladan

Indiroonika_Titles_Caladan

Suur Pidu Kahel Korrusel

Sündmus FBs: https://www.facebook.com/events/1407421582863235/

The Titles on värske sündiroki grupp, mille voolavad diskorütmid, meeldejäävad meloodiad ja hõljuvad kitarriakordid, mida saadab Markus Nylundi võimas ja emotsionaalne vokaal, moodustavad segu popist, indierokist ja elektroonikast.

The Titles is a fresh synth-rock group. Groovy disco beats, catchy melodies and wavy guitar riffs accompany the powerful and emotional vocalist Markus Nylund in what is a mixture of pop, indie and electronica.

https://soundcloud.com/thetitles
https://www.facebook.com/thetitles
https://www.youtube.com/user/thetitlesmusic

Ansambel Caladan pakub mõnusat äraolemist atmosfäärilise chillout, lounge ning house muusika radadel. Caladan astub Arhiivis üles omaloomingulise kavaga, mida vürtsitavad Tuuduri muhedad klahvisoolod ning lauljatar Laura sulnis vokaal. Caladani pala „Down and out“ pälvis märtsis 2014. aastal Raadio 2 nädala demo tiitli.

Tuudur Tamme aka Mr. Garfield on siiani tuntud eelkõige oma sooloprojekti poolest. Mr.Garfieldi esinemisi iseloomustavad värviküllased pikad intellektuaalsed soolod süntesaaoril, mille taustaks on kaasakiskuv biit ja voolav bass. 2012. aastal ilmus tema esik-EP “Nights” plaadifirma Eesti Pops alt ning sellele järgnesid esinemised mitmetel üritustel ning festivalidel. Lisaks sooloprojektile mängib Tuudur klahvpille ansamblis Reffiller.

Lauljatar Laura Paju esimesed katsetused elektroonilise muusika vallast pärinevad umbes kümne aasta tagusest ajast, mil sündisid lood koostöös ansambliga Alumiinium, Sinu Sädelev Sõber ning Rakvere artistiga Geminice. Järgnesid koostööprojektid mitmete muusikutega peamiselt jazz’i ning akustilise muusika valdkonnast. Laura on laulmist õppinud Elleri muusikakoolis ning laulustuudios Musaklubi. Tema peamisteks muusikalisteks eeskujudeks on Aretha Franklin, Diana Ross, Minnie Riperton ning Rumer.

Lisaks veel eriliselt erilised

Mari Rauba – perkussoonid
Kalle Kaldoja – bass

https://soundcloud.com/caladan-band

DJ:

Rasmus Eist
Marie Kliiman
Kadri Lind
Helena Teemets
Maria Kaarep
Ott Puumeister
Villem Varik

Pilet 3 (esimesel tunnil) / 5