Sündmuste arhiiv

MAJA MAJA HAAVAL: Anna Haava 7a toetuskontsert

haava_toetus
Teisipäeval, 29. aprillil esinevad Genialistide Klubis Tartu squati toetuseks LD.Kharst, Mang Ont ning Project Dekadenz.Sündmus FBs: https://www.facebook.com/events/227121484163315/LD.Kharst tuleb väikesest Prantsusmaa linnast Tullest. Bänd on oma tegutsemisaja jooksul andnud välja kaks EPd. Esimene neist ilmus 2011. aastal ja teine selle aasta veebruaris.
LD.Kharsti instrumentaalne muusika on särtsub elektrist ja energiast, samas kuuleb ka melanhooliat. Žanriliselt kuulub bänd kuhugi eksperimentaalse, progressiivse post-hardcore ja screamo vahele.
Oma viimast EPd „Truancy“ kirjeldavad nad ise järgmiselt:
„See räägib Eimillestki, see pageb igasuguse tähenduse eest. See räägib kõigest, mis ei eksisteeri, räägib äraolekust. Lõpuks võib öelda, et see räägib natuke ka meist. Sellega on raske leppida..
Mõnikord me oleme lähedal kujutlusele, et see võiks olla eepiline uurimisretk orgude, sisemerede, kuristike ja tippude vahel. Kuid see omab liiga suurt tähendust, et olla tõeline.“Kuula http://ldkharst.bandcamp.com/
Tutvu https://www.facebook.com/ldkharst/

Päev varem, 28. aprillil esinevad nad ka Tallinnas: https://www.facebook.com/events/211317989078611/

Mang Ont

Mang Ont on neli tagasihoidlikku traktoristi põhjavööndist ja nende võikad visioonid aeglaste ja massiivsete riffidena, mis tabavad ootamatult nagu igikeltsa alt väljasulanud mammuti möire läbi viirastusliku polaaröö.
Raskemuusika bänd alustas tegutsemist 2011. aastal ning köidab siiani publikut doomi, sludge’i ja stoneriga.

Kuula https://soundcloud.com/mang-ont/
Tutvu https://www.facebook.com/ManGOnT/

Project Dekadenz

Project Dekadenz on vihaselt värelev tuluke sotsiaalsete probleemide keskel, mille eesmärk on eostada ühiskonna südameid mässumeelse lootega. Nii nagu pooldatakse primitiivset ühiskonda, tehakse ka vastavat muusikat. Kiire, vihane ja „in your face” taktika võib mõnegi õrnahingelisema südame rütmist välja viia ning seega saab rütm olema lohisev ja lonkav nagu d-beatile kohane. Lisaks sellele on lugusid vürtsitatud doom, stoner ja sludge elementidega.
Project Dekadenz on nelja tegutsemisaasta jooksul andnud välja kaks täispikka albumit. Esimene neist – „Bullets of Peace“ – nägi ilmavalgust 2012. aasta aprillis. „D-day Apocalypse“ pre-release versioonina internetis 2013. aasta septembris.

Kuula http://projectdekadenz.bandcamp.com/
Tutvu https://www.facebook.com/Projectdekadenz/

Anna Haava 7a

Tartus aadressil Anna Haava 7a asub hõivatud maja ehk squat. Lisaks eluruumidele paiknevad majas ka taaskasutusel põhinev Vaba Pood ning alternatiivset kirjandust pakkuv A-raamatukogu. Kolme aasta jooksul on majas toimunud mitmeid üritusi nagu vegan õhtusöögid, töötoad, arutelud, näitused, kontserdid ja huviringid.
Ürituselt saadud tulu läheb Anna Haava 7a kogukonna remondifondi, kuna aastate poolt näritud maja vajab pidevat parandamist ja hoolt.

Tutvu http://squatartu.wordpress.com/
Saa sõbraks https://www.facebook.com/annahaava/

Pileti hind on 3 eurot.

Kontserdilt saab soetada ka annahaavalaste poolt tehtud särke, patche, postkaarte jm.

Üritus toimub Genialistide Klubi 1. korrusel. Varuge kindlasti kaasa sularaha, kuna baaris puudub kaardimakse võimalus.
http://www.genklubi.ee/