Sündmuste arhiiv

GALVANIC ELEPHANTS ja JUNK RIOT plaadiesitluskontserdid Tartus Genialistide klubis

Galvanic

Kaks bändi. Kaks kauamängivat. Üks lava.

21.00 uksed ja plaadimuusika
23.00 Junk Riot “Headache” esitluskontsert
00.00 Galvanic Elephants “Mosaic” estiluskontsert

Pilet
21.00-22.30 5€
22.30- … 7€

Ja pilet just läks soodsamaks!

21.00-22.30 4€
22.30- … 5€

Galvanic Elephants on bänd, kes on oma muusikas salavalemi järgi seganud alternatiivrokki, poppi ja elektroonikat ning kelle puhul on raske tõmmata paralleele nii kohalike kui välismaiste artistidega.
Ansambli kõlapilt on korraga tantsuline ja hüpnotiseeriv ning paelub nii salvestatud kujul kui ka elavas esituses.

Galvanic Elephants on esinenud nii meil kui mujal, sh festivalidel Posituvus, Tallinn Music Week, Viljandi Music Walk ning üles astunud koos artistidega nagu Junior Boys(CA) ja FM Belfast(ISL).

Nüüdseks on Galvanic Elephants valmis saanud kauaoodatud debüütalbumi ’Mosaic’.

Kuula uut albumit siit:
https://soundcloud.com/galvanicelephants
Galvanic Elephants Facebookis:
https://www.facebook.com/GalvanicElephants

Junk Riot on Tallinna garaažikvartett, mis on saanud tunnustust siin- ja sealpool eesti-vene kultuuripiiri ning kelle soundi tunnusmärkideks on kõrged vokaalid, eksootilised kitarriefektid ja kaasakiskuvad diskobiidid. Viimasel ajal on bändi helikeel saanud aga mõjutusi post-punk’ist ja coldwave’st ja on muutnud rohkem šamaanlikuks, kuid mitte vähem šarmantseks.

Oma tegutsemisaja jooksul on Junk Riot jõudnud kolme parima sekka Baltikumi-ülesel MTV toega pop-maratonil Coca-Cola Soundwave, võitnud Noortebänd 2009 tiitli ning esinenud nii Eestis kui ka välismaal, sh legendaarsetel festivalidel nagu Plink Plonk, Schilling, Positivus ja Õllesummer ning soojendanud Rock Cafe’s Inglismaa post-punk bändi White Lies.

Mais ilmub bändi kauaoodatud debüütplaat “Headache”, kus lisaks täiesti uuele materjalile on Junk Riot otsustanud lisada plaadile ka uue hingamise saanud hitid nagu “Black Widow”, “Face 2 Face” ning nimilugu “Headache”.

Kuula:
https://soundcloud.com/junkriot
Junk Riot Facebookis:
https://www.facebook.com/junkriot

Sündmus FBs: https://www.facebook.com/events/301023576721006/