Sündmuste arhiiv

Marten Kuningas & I Wear* Experiment: Tartu esitluskontsert

Marten_Kuningas_130614

Marten Kuningas ja I Wear* Experiment esitlevad koos uut muusikat!

Marten Kuningas esitleb singlit “Tagurpidi vaal”, mis pärineb tema sügisel ilmuvalt albumilt “Praktiline mees”. I Wear* Experiment toob kuulajateni kolmanda EP sarjast “Crickets Empire”.

Pigem erineva muusikataustaga koosseisud on leidnud kaheks kontserdiks ühise keele ning valmistavad ette esinemised, mida on täiustamas võimas lavatehnika ja just esitluskontsertide jaoks loodud valguslahendused.

Marten Kuninga bänd on keskendunud peamiselt uue kauamängiva “Praktiline mees” salvestamisele, kuid tuleb üksikuteks juhtudeks ka juunikuus avalikkuse ette, et esitleda oma teist singlit “Tagurpidi vaal”, mis avalikustatakse kuulajatele mai lõpus. Lisaks sügisel ilmuvale värskele plaadile, on Marten laval uue bändiga, kuhu kuuluvad juba hulgaliselt auhindu noppinud jazz’i-talent Peedu Kass kontrabassil ning samuti Eestis ja üle piiri hulgaliselt tuntust kogunud Kristjan Kallas trummidel. Kitarri mängib Marteni senine kaasteeline Raul Ojamaa.

I Wear* Experiment ühendab endas avangardistlikku, elektroonilist ja eksperimentaalmuusikat. Lõõskav valgus, hullumeelsed rütmid, müstiline vokaal ja pöörane sämpeldamine sulanduvad seguks erinevatest žanritest ja stiilidest. Bänd sai tänavuselt Tallinn Music Week’ilt palju positiivset tagasisidet, teiste hulgas kiitsid neid näiteks sellised tuntud muusikasaidid nagu Louder Than War ja The Line Of Best Fit. “Crickets Empire III” on tugev lõppakord bändi esimesele EP-seeriale ning selles võib igaüks kontserdil ise veenduda.

Kontsert 13. juunil Tartus, Genialistide klubis (piletid esimesel tunnil €5, hiljem €7).

Vaata ja kuula:

Marten Kuningas – “Tagurpidi vaal” instrumentaalversioon:

Marten Kuningas – “Te Quiero”, esimene singel uuelt plaadilt “Praktiline mees”: https://soundcloud.com/rojamaa/tagurpidi-vaal-instrumentaal
https://www.youtube.com/watch?v=iiOfQ6OAnbI

I Wear* Experiment – Push Stop & Pause Your Heartbeat – Live At* Rehearsals https://www.youtube.com/watch?v=xjINhK7oRu0

I Wear* Experiment – Spring Is Cold This Year – Live At* Tallinn Seaplane Harbour
https://www.youtube.com/watch?v=bota48wZ2zY

Sündmus FBs: https://www.facebook.com/events/283622331762300/