Sündmuste arhiiv

tARTuFFi lühi- ja dokfilmide programm @ Elektriteater

tartuff2014_pisi

Sel sumedal augustikuul, kui tARTuFFi ekraanid on juba püsti, kuid päike ei luba veel filmi näidata, avab Elektriteater teile oma uksed. Kuigi filmid on karmid, ühendavad nad vaatajad seansside lõpuks ühtseks armastavaks inimmassiks.

Kolmapäev, 6. august kell 19:00
BAFTA LÜHIFILMIDE PROGRAMM
Briti Filmiakadeemia poolt hoolikalt valitud 8 lühifilmi. Filmid on inglise keeles. Sissepääs prii.

Neljapäev, 7. august kell 19:00
ROHELINE PRINTS
See võimatu sõpruse lugu kannab ideed universaalsest rahusoovist ja inimesearmastusest. Seda, mida praegu aktuaalsed Iisreal ja Palestiina vajaksid, kuid kahjuks on inimesed mässitud keerulistesse religioossetesse ja ideoloogilistesse kammitsatesse, mis maailma tajumist ja ajaloo konstrueerimist lõputult moonutavad.

Reede, 8. august kell 19:00
KAS PIKK MEES ON ÕNNELIK?
Filmis on ekstsentriline prantsuse režissöör Michel Gondry (“Karge meele igavene sära”, “Uneteadus”, “Päevade vaht”) võtnud ette põhjaliku jutuajamise USA keeleteadlase, mõtleja ja aktivisti Noam Chomskyga. Vestluste keskmes ongi Chomsky keeleteooriad, sekka mahub ka isiklikke mälestusi, arvamusi ja argipäevakirjeldusi.

Laupäev, 9. august kell 19:00
ISTANBUL UNITED
Dokumentaalfilm tulihingelistest Türgi jalgpallifännidest, kes on valmis oma lemmikklubide eest tegema ükskõik mida. Tihtilugu väljuvad need poolehoidmised normaalsuse piiridest ning jalgpalli ei mängita enam pelgalt saadionitel, vaid linnatänavatel, kus fännide võitlusse peab sekkuma ka politsei.

Pilet 4€ (v.a. BAFTA lühifilmide programm)
Osta eelmüügist: https://elektriteater.ee/piletid/

Sündmus FBs: https://www.facebook.com/events/783559258333881/