Sündmuste arhiiv

VASTIK DISKO 8

Vastik_Disko

Kontsert ja pidu kolmel korrusel:

VASTIK DISKO 8

Tagasi nelja aastaselt puhkuselt kutsub peole kaheksas Vastik Disko. Reedel, 19. septembril elame kaasa legendaarsele üritusele, mis aastast 2007 märgib muutust Tartu kultuurimaastikul. Vastikul Diskol ainult värskus, puuduvad piirid ning kõik on lubatud. Eelkõige üllatuste, sittade mikside ja eklektiliste esinejate poolest kurikuulus Vastik Disko üllatab seekord kvaliteediga!

Live: ANS ANDUR
Ans Andur on meie lemmik esimestest 128kbs hittidest, mis viletsatest arvutikõlaritest aastal 2002 meie kõrvu meeldivalt kraapisid. Nüüdseks on Paide juurtega poistebänd tõestanud end järjekindla plaadistaja ja tugeva live-bändina.
Sel reedel on tüübid lubanud mängida nii väga vanu, vanu, keskmisi ja uuemaid lugusid. Paar tükki tulevad ka esiettekandele. Aeglasi lugusid ei tee.
http://ansandur.bandcamp.com/

Live: GORÕ LANA 
Gorõ Lana/Gorq Lana/Горы Лана
Eesti hip-hop kogukonna lipulaev, kõlakate ja kriitikute lemmik live-bänd. Kui muusika on universaalne keel, siis GL on ennast tõestanud kui oluline ühenduslüli eesti ja vene keelese publiku vahel. Kui sa sõnadest aru ei saa, siis energia, millega poisid saali pommitavad on pudeliga-pähe nakatav!
www.gorqlana.com

Dj: KALAMARI UNIOON
Oleme mõnusad poisid ja mängime teile mahedat mahedat tantsumusa.
TALIS PAIDE / MADIS AESMA / MADIS LIGEMA / KAAREL VALTER / KERSTEN KÕRGE
www.facebook.com/KalamariUnioon

Pilet 5 / odav.-

* * *

Vastik Disko on likvideeritud kultuurisõprade ühingu Uus Noorus legendaarne Tartu pidudesari, mille raames ei hoita tagasi oma räpasemaidki salasoove, kahtlasemaidki kõrvalekaldeid ega kohkuta piiridest üle astumise
ees. Vastik Disko on koht, kus end loomana tunda.

Sündmus FBs: https://www.facebook.com/events/808364502547196/