Sündmuste arhiiv

Kutse tantsule: Üllar Jörberg, Onu Bella ja Psühhodisko

A3 Genklubi 03.10.14

Reedel 03.10 võtavad Genialistide Klubis mõõtu kaks tõelist Tartu C-skene titaani – stiiliikoon Üllar Jörberg ja DJ ONU BELLA, mehed kellest on saanud legendid juba oma eluajal.

Tartu ja ainult Tartu saab olla elukohaks neile titaandele.
Tartus ja ainult Tartus saab nende meeste geniaalsus õitseda tänu Luunja “kurgitehase” radioaktiivsele valgusele ning Tartu Veevärgi niisutamisele.

Sündmus FB’s: https://www.facebook.com/events/1480610222213065/

Üllar Jörberg
Vähesed Eesti muusikud saavad uhkustada, et nende heliloomingut on avaldatu 28 erineval helikandjal – vinüülist, kasseti ja CDni. Mees, kes on stiilne vuntsidest alates kuni leopardimustriliste sallideni ja kes käies 72. eluaastat on isnpiratsiooniks kõigile vanemas keskkeas muusikutele oma vitaalsusega.
“Kutse tantsule” oma 7 vaprat saatest pärit videoga on inspiratsiooniks vanadele ja noortele

“Kutse tantsule”
http://youtu.be/7i1k7_IrGg8

Üllar Jörbergi bio- ja diskograafia leiab siit:
Üllar Jörberg wikipedias

Onu Bella
on mees-legend kelle ees hakkavad Tartu valgusfoorid otsekohe roheliselt vilkuma, kes kuni 1992. aastani oli Tartu Konservitehase insener-keemik ning alates 1992. aastast on võtnud viina ja pole kordagi vaadanud tagasi.

“Ma võtsin viina”
http://youtu.be/SoZG75CTB7g
Onu Bella bio-, biblio-, ja diskograafia:
http://et.wikipedia.org/wiki/Onu_Bella

Kas need mehed mahuvad ühe katuse alla? Kas Emajõgi tõuseb üle kallaste ja Luunja kurgid hakkavad meloodiliselt vilistama?

Vanameistritele sekundeerivad esimesel korrusel vinüülplaadikeerutamisega Psühhodiskonaudid, mängides gurmaanimuusikat ja psühhodiskot raudse eesriide eest ja tagant. Ainult vinüülidelt/vinyl only

Ahto Külvet & Andreas McKeough

* Helsingist pärit Tartu-poiss Andreas McKeough on veider vinüülimuusika entusiast kelle proge, krautrocki, jazzi, funk’i, italodisco ja Ida-Euroopa muusika plaadikogu on pärit väikestest poodidest ja täikadelt nii Soomest, Eestist kui ka igalt poolt mujalt maailmast.
Tema mixtaped soundcloudis:
https://soundcloud.com/dj-herkules-tatti
ja
https://soundcloud.com/dj-koalap

* Genialistide Klubi programmijuht Ahto Külvet on ka veider vinüülimuusika entusiast, toimetaja ja. Kõige rohkem erutab teda kummalise väljanägemisega tundmatute bändide ja plaadifirmade toodang ja nendelt uute/vanade pärlite leidmine. Stiilil pole vahet, peaasi et liigutab.
Andreasega back2back mängmine on omamoodi unelm – hea teada, et oled plaadimängijate taga inimesega kelle muusikavalik on sinu omast veel kraadi võrra psühhom!

Ühtlasi meenutame eelmisel aastal lahkunud Alo TV staari VJ Olev Ulpi kelle peamiseks relvaks on teadaolevalt DISKONOSTALGIA – videodisko – ja kes läbi televisooni mõjutas aastaid meie aju- ja elutegevust. Olev Ulpi viimane avalik esinemine toimus just koos Onu Bellaga Genialistide Klubis 13.04.13. Olev Ulpi meenutab reede õhtul väike videodisko nurgake kus koostöös ALO TVga saab näha valitud videodisko palasid.