Sündmuste arhiiv

Get Your Gun (Taani) ja Crystal Cloisters (Tartu)

A3 Genklubi 23.10.14_FIN
Neljapäeval, 23. oktoobril astub Tartus,  Genialistide Klubis üles Taani tumeda stoner-rock bänd Get Your Gun keda soojendab Tartu oma instrumentaalset post-rocki viljeleb Crystal Cloisters.Get Your Gun
Taanimaa põhjapoolseimast servast Tallinna saabuv trio toob endaga kaasa nii suurlinlikku võõrandumist kui tühermaa-ängi. Vennakste Andreas ja Simon Westmarki ning Søren Nørgaardi vedamisel tegutseva pundi muusikalisse arsenali kuuluvad parimad momendid kantrist, surfirokist ja postpungist, ent samas leiavad nende kärisevates riffides ja maniakaalsele kordusele rajatud rütmiskeemis lunastuse ka Taani provintsipoistele igiomane melanhoolia.
http://publik.delfi.ee/archive/tallinn-music-week-laheneb-tanane-paevaartist-get-your-gun?id=68152339Crystal Cloisters

on 2010 Tartus loodud bänd, mille põhisuunaks on instrumentaalne muusika. Grupi käekirja on mõjutanud erinevad stiilid ja nii on välja kujunenud helipilt, kus sulavad kokku rock, metal, jazz ja noise.
http://www.rada7.ee/artist/crystalcloisters

Oma kodumaal tänaseks suurte tulevikulootuste ning hinnatuimate livebändide nimistus figureeriv Get Your Gun esines Eestis esmakordselt 2012. aasta Tallinn Music Weeki raames, kust, pärast positiivset tagasisidet ja esmaseid sõlmitud kontakte, algas ka nende tee üleilma festivalilavadele.
http://publik.delfi.ee/archive/tallinn-music-week-laheneb-tanane-paevaartist-get-your-gun?id=68152339

Sel aastal on Get Your Gun esinenud esimese kategooria fetivalidel nagu Roskilde ja SPOT Festival.
Tegemist on laivis super-hea, tumedamat stoner rock stiilis mängiva bändiga, kel on kasvav fännibaas ka Eestis.

Nagu Get Your Gun ise on öelnud: “Oleme jätkuvalt UG bänd, aga ma oletan, et meid on märgatud meie maruliste livede tõttu. ”

Crystak Cloistersi Karlis on võimsaks live-õhtuks valmis: “tahame näidata üles asjalikkust ning teha endast kõik olenev, et Tartu õhtu saaks olema terviklik ja nauditav.”

Jääme ootama järjekordset meeldejäävat live-esinemist Genialistide Klubis.

Lisainfo:

Get Your Gun (DK)