Sündmuste arhiiv

Vestlusõhtu Inimene Kohtub Inimesega: Hardi Volmer ja Brigitte Susanne Hunt

281114_DD

Vestlusõhtute sarja Inimene Kohtub Inimesega teine üritus toimub kolmapäeval 26.novembril kell 18.00 Genialistide klubi kohvikus.

Inimene Kohtub Inimesega on kord kuus toimuv vestlusõhtute sari, mille peaeesmärgiks on publiku kultuurihuvi tõstmine ning ümbritseva kunstimaastiku avamine inimestele mõistetaval, põneval ja laiahaardelisel viisil. Iga vestlusõhtu keskmes on kaks kultuuri- või kunstiinimest.

Vestlusõhtu teemaks on Eesti filmimaastik ja sellel teemal tulevad vestlema filmirežissöör Hardi Volmer ja noor näitlejatar Brigitte Susanne Hunt. Vestlusõhtul kuuleme suure kogemuspagasiga Hardi Volmeri kokkupuuteid filmimaastikuga ning Brigitte Susanne Hundi värskeid kogemusi peatselt linastuva noortefilmi „Nullpunkt“ osalusest. Räägime filmimaailma telgitagustest, sellest kuidas kinokunst on neid mõjutanud, millist rolli on see meie külaliste elus mänginud, vestleme Hardi ja Brigitte Susanne rollidest põnevas filmimaailmas ja paljust muust.

Vestlusõhtute sarja Inimene Kohtub Inimesega korraldab noorteorganisatsiooni DD Akadeemia vabatahtlike meeskond.

Üritus on tasuta, kuid vastavalt soovile on kohapealsed annetused ürituse edaspidiseks edukaks korraldamiseks väga teretulnud.

Ootame teid!

Sündmus FBs: https://www.facebook.com/events/727259820694639/