Sündmuste arhiiv

AlterWinter Tour: Tartu

160115_Tony

Jaanuarikuu keskel toimub esmakordselt festival AlterWinter, mis tutvustab Eesti ja Läti publikule uusi bände Eesti ja Soome muusikamaastikul. Festivali kontserte on võimalik kuulata kolmel päeval: 15ndal Tallinna klubis Sinilind, 16ndal Tartus, Genialiste klubis ning 17ndal Riias, Nabaklubis.

=====

FUDGE FLOUNDERS asutati aastal 2009 Lahtis. Nende muusikalise tee kujundajateks on 70ndate rokk, grunge ja modernne Ameerika rokkmuusika. Nende küllaltki agressiivse kõlaga muusika ning eripalgeline vokalist moodustavad selle koosseisuga midagi enneolematut. Suvel hakkab bänd oma esimest kauamängivat kaante vahele vormima.

https://soundcloud.com/fudgeflounders

=====

OBLIGAATIOT on eksperimentaalroki bänd Helsingist, mis loodi aastal 2013. Ansambli muusika on sulam rokist, funkist, jazzist ja noise-muusikast. Bändi eriilmeline lüürika on Soomes laialt tähelepanu pälvinud. Verivärske EP on saadaval nüüd!

https://soundcloud.com/obligaatiot

=====

NEW DIMENSIONS on rühm moodsaid Eesti muusikuid, kelle helide dimensioonid vibreerivad koos põhjamaise linna elutempoga. Kuumad rütmid saavad uue elu jahedas 21. sajandi tehnoloogilises Tallinnas. New Dimensions pakub mitmekihilisi ja delikaatseid helivärve ning melanhoolset, samas lootusrikast meeleolu.

https://soundcloud.com/new-dimensions

=====

KOLA on improvisatsiooniline avangard-bänd Helsingist. Nende kontserdid on ainukordsed ja kõik sünnib hetke ajendil. Bändi kuuluvad trummar, saksofonist ja trompetist.

=====

DJ TONY1000 on Tallinnas, Kalamaja kirjus keskkonnas võrsunud melomaan. Tony pakub valikut arendatud, eksperimentaalsest ja veidrast muusikast. Olgu selleks popp, rokk, klassikaline või jazz.

=====

Esimene bänd astub lavalaudadele kell 22:00

Pilet 5/7

Sündmus FBs: https://www.facebook.com/events/951750031521556/