Sündmuste arhiiv

Improteater IMPEERIUM: PRIIT LOOG!

200115_Improteater

Improteater IMPEERIUM mängib sel hooajal etendusi koos armastatud Eesti näitlejatega. Igal kuul osaleb improviseeritud etendustes uus külalisnäitleja.

Jaanuaris on laval Endla teatri näitleja PRIIT LOOG! Priit on mitmekülgne näitleja, kes lisaks teatritööle on võlunud vaatajaid ka telesarjades („Pilvede all“, „Tuulepealne maa“, „Vilde tee“) ja filmides („Detsembrikuumus“, „Vasaku jala reede“). Priidu sõbralik ja avatud ellusuhtumine, tema loomupärane huumorisoon ning positiivsus teevad temast justkui ideaalse impronäitleja. Impeeriumil on hea meel, et Priit on julge sellele kinnituse saamiseks mängima koos imperaalidega kaks täielikult improviseeritud etendust!

Vaata videot: https://www.facebook.com/video.php?v=892071130805121&set=vb.731761613502741&type=3&theater

Improteater Impeerium kasvas välja 2014. aastal esimesest professionaalsest improtrupist Eestis. Seega, kuigi Impeerium on veel noor, on trupil improkogemust juba viis aastat. Imperaalid on kutselised näitlejad, kes lisaks Impeeriumile kuuluvad teiste Eesti teatrite draamatruppidesse või tegutsevad vabakutselistena erinevates teatri-, tele- ja filmiprojektides. Peale näitlejate on Impeeriumis ka andekad muusikud ning suurepärased valguskunstnikud, kes aitavad levitada improarmastust Eestis.

Ladinakeelne sõna “imperium” tähendab võimu. Improteater Impeerium soovib vallutada kõikide eestlaste südamed ning tekitada sellega maailmakaardile veel üks improrõõmust tulvil maa, kus inimesed väärtustavad koostööd ja loovust ning kus valitseb kujutluse võim.

Trupis:
Näitlejad:
Merilin Kirbits
Kati Ong
Mairi Jõgi
Maarika Mesipuu-Veebel
Tarvo Krall
Rauno Kaibiainen
Erki Aule
Maarius Pärn

Muusikud:
Tarvo Krall
Ragnar Toompuu
Madis Jürgens
Madis Kreevan

Valgustajad:
Mario Saarik
Martin Makarevitš

Projektijuht:
Monika Tomingas

facebook.com/improimpeerium
improimpeerium.ee