Sündmuste arhiiv

BANGARANG!

300115_Banagarang_b

BANGARANG! on ürituste sari, mida veavad Tartu subkultuuride maastikul pikka aega tegevad olnud dj’d DAYSLEEPER ja SMADDY.

BANGARANG!-i mõtteks on unustada ära muusikalised zhanripiirid ning pakkuda öö läbi intensiivset ja haaravat tantsuheli. Kõlab diskoklassika ja funk, breakbeat ja deep house, sekka ka latiino-mõjutustega träkke, reggae, dubstep ja ragga jungle.

SMADDY on tuntud eelkõige kui Tartu reggaestseeni üks eestvedajaid. Kuid tema laialdasem eriala on elektrooniline maailmamuusika ning kõik, mis on hea ja tantsitav. Vähe on Eestis klubisid ja peosarju, kus ta pole 20 aasta jooksul plaate keerutanud.

http://www.mixcloud.com/smaddy/

DAYSLEEPER tegutseb juba aastaid maailmamuusika DJ-na. Tartu publiku südamed on ta võitnud Ganjapäevade korraldajana. Samuti on üks Raadio 2 saate Etnokonservid tegijatest.

http://www.mixcloud.com/martindaysleeperoja/

Mõlemad mehed kuuluvad rühmitusse Maailmamustrid, mis tegeleb maailmamuusika propageerimisega. Aastate jooksul on Maailmamustrite DJ’d korraldanud mitmeid tosinaid üritusi ning esinenud koos artistidega Brasiiliast, Islandilt, Egiptusest, Indiast, Norrast, Kanadast ja mujalt. Ja peod jätkuvad!

https://www.facebook.com/Maailmamustrid

Bangarangi mõiste kohta loe: http://www.urbandictionary.com/define.php?term=bangarang

Tule kohale ja kutsu sõbrad kaasa, sest pidu on TASUTA!

Sündmus FBs: https://www.facebook.com/events/1405873276375552/