Sündmuste arhiiv

Filmiõhtu: Origin: Spirits of the Past

170215_anime

Inimesed ei osanud oodata, mis neid tabab. Nad ei olnud ennast ette valmistanud ja seepärast… seepärast hävis ka tsivilisatsioon.

Uuel aastal jätkame jällegi Asashio filmiõhtuid Genialistide Klubis! Juba sel teisipäeval, 17. veebruaril, saame kokku kell 20.00 ja paneme ekraanile mängima animefilmi Origin: Spirits Of the Past (Gin’iro no Kami no Agito)!

Sündmus FBs: https://www.facebook.com/events/804676489586985/

Origin: Spirits Of the Past lugu saab alguse kuul aretatud ja geneetiliselt muundatud puudest, mis esialgu hävitavad kuu ja seejärel ka tsivilisatsiooni Maal. Ei, ma ei spoilerdanud teile just terve filmi sisu ette ja jah, see kõlab tõepoolest natukene naeruväärselt, aga jääge minuga, sest alles nüüd algab meie anime lugu!

Maa on nüüdseks hõivatud metsa poolt. Allesjäänud inimesed hoiavad metsaga õhkõrna vaherahu. Siinjuures tuleb mängu meie peategelane Akito, kes juhuslikult leiab metsast (armsa) tüdruku minevikust. Tula, kes on 300 aastat staatiliselt veetnud, astub muutunud maailma. Tüdruk aga ei ole tavaline kolm sajandit maganud neiu. Ta võib osutuda inimkonnale tähtsamaks, kui keegi arvata võiks ja seepärast jääb ta ka silma uue maailma võimsatele isikutele.

Treiler:  http://youtu.be/QovmWTxmk78

Üritus on kõigile tasuta, Genialistide Klubi baarist on võimalik head-paremat süüa-juua osta. Film on jaapanikeelse audio ning ingliskeelsete subtiitritega ning kestab 95 minutit.

Kohtumiseni metsas!

The humankind didn’t expect to be hit like that. They weren’t prepared which is why… which is why the civilization fell.

This year we’re continuing with the Asashio movie nights at Genilistide Klubi! The first of the series will take place on the coming Tuesday, on 17th of February, starting at 8 p.m and we’ll be watching Origin: Spirits Of the Past (Gin’iro no Kami no Agito).

Origin: Spirits Of the Past’s story begins on the moon, where genetically engineered trees destroy… the moon. Afterwards they migrate to Earth and end our civilization. No, those weren’t spoilers, just the backstory! Our story begins here.

The Earth is now dominated by the forest. The remaining people try to conserve the truce they once made with the forest. Such is the world our main character lives in, a villager named Akito. One day, while strolling in the forest, Akito finds a (cute) girl named Tula who has spent the past 300 years in stasis. The girl, Tula, finds the changed world before her. She’s not just any girl who has slept for three centuries through. There’s more to her, which is also why some powerful people take notice of her.

Trailer: http://youtu.be/QovmWTxmk78

The event is free of charge, it’s possible to buy food and drinks from the Genialistide Klubi’s bar. The movie has Japanese audio and English subtitles and lasts 95 minutes.

See you in the forest!

FBs: https://www.facebook.com/events/804676489586985/