Sündmuste arhiiv

Ingrid Lukas – Jazzkaar – Live in Tartu

IngridLukas_By_SarahMaurer

22.04 TARTU GENIALISTIDE KLUBI, 8PM (BAND & TWISTED DANCE)

Armsad sõbrad. Meie Tartu kontsert saab olema väga eriline. Teeme koostööd kihvti ja andeka eesti koreograafiga Rene Köster ning tema tantsutrupiga “Twisted Dance Company”

Tulge kontsertile. Meil on pagasis uus plaat “Demimonde” ja palju uues kuues laule eesti ja inglise keeles. Tulge -tulge kontsertile!

“Ma kõnnin sinu poole
Seljas üksainus suur tähtede kleit”

Laulja-laululooja Ingrid Lukas naaseb taas Eestisse kontserte andma, et Jazzkaarel oma uut plaati „Demimonde“ tutvustada. Sel korral jõuab Ingrid pealinna kõrval ka Viljandisse, Otepääle, Tartusse ja Valka. Tallinna, Tartu ja Otepää kontserdid on erilised, kuna Ingrid Lukas teeb koostööd andeka Eesti koreograafi Rene Kösteri ja tema tantsutrupiga „Twisted Dance“.

„Sukeldume tantsides haldjate, vaimude ja näkkide salamaailma ja kärarikas suurlinna rütm tõukab meid lakkamatult edasi. Viimaks ujume muusikalisse merre, mis on nagu kaitsev embus ning mille algallikaks on tervendav vesi,“ ütleb oma värske albumi kohta Ingrid Lukas.

Pärast „We Need To Repeat“ ja „Silver Sectrets“ heliplaate annab ta välja uue albumi, kus ta oma isiksuse vastuolud muusikaliselt ära lepitab. Albumil “Demimonde” võtab Ingrid Lukas teemaks oma muusikalise arengu, mis on tema puhul alati isiklik ja peegeldub ka tema laulutekstides.

Urbanistlikud biidid ühenduvad müstilise rahuliku kõlaga, suursugused keelpillid segunevad jõuliste bassidega ning Eesti regilaulu traditsioon sulandub kaasaegse lauluvormiga.

Ingrid Lukas loob muusikalisi mantraid, et ennast järjekindlalt oma teel hoida. Nii kingib ta ka meile laule ja meeleolusid, mis avavad universaalseid teemasid väga isiklikul moel.

http://www.ingridlukas.com/
INGRID LUKAS BAND:
Patrik Zosso – trummid, süntesaatorid, elektroonika
Ingrid Lukas – laul, klahvpillid
Céline-Giulia Voser – tšello, vokaal, süntesaatorid
Manu Rindlisbacher – bass

TWISTED DANCE COMPANY:
Rene Köster – tantsija ja koreograaf
Helina Reinjärv – tantsija
Kristel Jänes – tantsija
Kreete Pillenberg – tantsija

FB: https://www.facebook.com/events/791709164239653/