Sündmuste arhiiv

Avoid Experiment

110615_IWEAR

11.juunil esinevad Tartus, Genialistide klubis oma esikalbumit esitlev Avoid Dave ja üht oma vähestest selle aasta kontsertidest andev I Wear* Experiment.
Uksed: 22.00
Kontsert: 23.00
Pilet: Esimene tund 5€, siis 7€

FB: https://www.facebook.com/events/103602313311292/
AVOID DAVE
Laulja-helilooja-kitarristi Taavi Paometsa alter ego Avoid Dave on üks värskema kõlaga uusi artiste Eesti elektroonilises muusikas. Olles aastaid tegev alternatiiv-rokkbändis Aides ning esinenud koos ja kirjutanud lugusid mitmetele Eesti tunnustatud artistidele nagu Ott Lepland, Liis Lemsalu ja August Hunt, võib öelda, et Taavil on selgelt annet segada nakatavaid biite ja gruuve popmuusikale sarnaselt kaasakiskuvate meloodiatega.

Avoid Dave’i esikalbum “Insert Title” on soulist inspireeritud reis elektroonikasse – kaasakiskuvad rütmimustrid, lihtsad ent samas sügavad harmooniad ning Dave’i vokaalid. Tulemuseks on miskit niivõrd isikupärast ja originaalset, et me ei oska Avoid Dave’i kõla ühegi teise Eesti artistiga võrrelda, samas on selles kõlas miskit eestlaslikku.

https://open.spotify.com/artist/0BgeJBbmx69v7gcxV52G3W

I WEAR* EXPERIMENT
I Wear* Experiment on eksperimentaal- ja Skandinaaviahõngulise elektroonilise popi elamus. Lõõskav valgus, hullumeelsed rütmid, müstiline vokaal ja pöörane sämpeldamine sulanduvad seguks erinevatest žanritest ja stiilidest.
MTV Iggy on iseloomustanud bändi kui plahvatuslikku segu Mew’st ja M83′st.

Kahe aasta jooksul on I Wear* Experiment andnud välja EP’de triloogia nimega “Crickets Empire” ning esinenud mitmetel festivalidel üle kogu baltikumi.

https://open.spotify.com/artist/4Nr1VVZ8ct7bz32oPDMjwa