Sündmuste arhiiv

A-festival: Bremeni linna moosekandid / Liège’i Kuningliku Ülikooli Teater (Belgia)

101015_A-Festival_Bremeni

L 10.10.15/ 17:00/ 5€
FB: https://www.facebook.com/events/1687092841525028/

Liège’i Kuningliku Ülikooli Teater (Belgia)

“Bremeni linna moosekandid” (Les Musiciens de Brême)
Vendade Grimmide muinasjutu järgi

Lav / Dir: Dominique Donnay
Kestus / Duration 60 min
http://www.turlg.be/

Etendus/Performance: 10.10 kell 17.00 Genialistide klubis.
Pilet/Ticket 5 €

Sügavas metsas asuvas peidikus pidutseb röövlisalk häälekalt oma röövsaagi keskel, kui äkki näeb üks bandiitidest aknast välja vaadates hirmsa ja lärmaka koletise varju. Paanika!
Publik, kes on muidugi targem kui need rumalad röövlid, taipavad kiiresti, et see pole mingi koletis, vaid improviseeritud orkester mis koosneb neljast loomast: eeslist, koerast, kassist ja kukest, kes on otsustanud Bremeni linnas muusika mänguga õnne katsuda.
Ent seiklus on vabadus ning vabadus on etteaimamatu. Meie sõbrad taipavad kiiresti, et nende saatus pole ehk see, mida nad ette kujutasid. Ning ka seda, et nad võivad olla hoopis võimsamad, kui nad arvasid. Ning ka seda, et üheskoos suudetakse olla tugevamad.

Hidden deep in a forest hideout, a band of brigands feast noisily amidst their stolen treasures, when suddenly, out of the window, one of them sees the shadow of a scary and noisy monster. Panic!
The audience, smarter than these stupid robbers, will quickly realize that it is by no means a monster, but an improvised orchestra of four animals: a donkey, a dog, a cat, a rooster, who decided to seek fortune in making music in Bremen.
But adventure is freedom, and freedom is the unknown. Our friends quickly discover that their destiny is perhaps not the one they imagined at the outset. And also, that they may be more powerful than they thought. And also, that together, one can be stronger.