Sündmuste arhiiv

Sügisjazz esitleb: ARGO VALS BAND “NOKTURN” ESITLUS

311015_Argo_Vals

Noort kitarristi ja heliloojat Argo Valsi on peetud üheks olulisemaks klotsiks Eesti süvasuunitlusega instrumentaalpopis. Tema mitmenäoline instrumentaalmuusika, kus tõmbuvad ja tõukuvad tunnetuslikult jazz-ile, ambient-ile, elektroonikale ja math rock-ile omased helimaailmad, on rajanud Argole esinemisteid Eesti Vabariigi aastapäeva presidendi vastuvõtule, levimuusikafestivalile Positivus, mitmenädalasele kontserdituurile Venemaal või ka augustikuu suveõhtule Tahkuna tuletornis.

Nimekirja Argo Vals Bandi esinemiskohtadest võib pidada sama väärikaks, kuid arvult märksa ahtamaks. Ometi on need vähesed kontserdid lisaks kohalikele ajakirjanikele andnud kiitvat kõneainet ka ajalehele The Guardian või Ameerika ühele juhtivale indie-muusika raadiojaamale KCRW.

Genialistide klubis Argo Vals Bandi esituses ettekantav album „Nokturn“ on inspireeritud ööst ja minuteist koidu eel. Ja nagu põhjamaistele muutuvaile öödele kohane, võib kontserdilt lisaks tähistaevalikult rahustavatele paladele oodata kuni -35–kraadiseid raputavaid torme.

Argo Vals Bandi kuuluvad:
Argo Vals – kitarr
Karl Petti – kitarr, laul
Kaarel Kuusk – klahvpillid
Tanel Kadalipp – kontrabass, klahvpillid
Siim Avango – bass
Ott Adamson – trummid


Piletid müügil Piletilevis:
http://www.piletilevi.ee/est/piletid/muusika/argo-vals-band–sugisjazz-2015-tartus-170960/

Piletihinnad:
kuni 5. oktoobrini 6€/8€
hiljem 8€/10€

Sooduspilet kehtib õpilasele, üliõpilasele, pensionärile, erivajadustega kliendile ja ITIC kaardi omanikule koos soodustust tõendava dokumendiga (nõutav kohapeal).


Lisaks esitletakse albumit “Nokturn”:

14. oktoobril Viljandi Kitarrifestivalil

https://www.facebook.com/events/395389020650700/

17. oktoobril Sügisjazzil Tallinnas
https://www.facebook.com/events/1057651670930164/

23. oktoobril Jõhvi kontserdimajas
https://www.facebook.com/events/728610877272523/