Sündmuste arhiiv

Get Your Gun (Taani) ja Smõuk (Tartu)

GYG_061115

R 06.11.15/ 20:00/ 6€

FB: https://www.facebook.com/events/1680686728884424/

Get Your Gun (Taani) ja Smõuk (Tartu)

Reedel, 06. novembril oktoobril astub Tartus,  Genialistide Klubis üles Taani tumeda stoner-rock bänd Get Your Gun keda soojendab Tartu oma  riffimussi grand wizard Smõuk.

 

Get Your Gun
Taanimaa põhjapoolseimast servast Tartusse saabuv trio toob endaga kaasa nii suurlinlikku võõrandumist kui tühermaa-ängi. Vennakste Andreas ja Simon Westmarki ning Søren Nørgaardi vedamisel tegutseva pundi muusikalisse arsenali kuuluvad parimad momendid kantrist, surfirokist ja postpungist, ent samas leiavad nende kärisevates riffides ja maniakaalsele kordusele rajatud rütmiskeemis lunastuse ka Taani provintsipoistele igiomane melanhoolia.
FB: https://www.facebook.com/getyourgundk/
http://www.getyourgun.dk/

 

Smõuk
on ansambel, mis oskas olla õigel ajal õiges kohas. Plahvatusohtlik olukord, kus Eestis tegutseb arvestatav hulk psühhedeelse raskeroki entusiaste, aga ei ühtegi päris žanriomast esitajat, pidi lõppema varem või hiljem. Meil on vedanud, et pinge lahendas just Smõuk, kelle vaimukates, kummitavates, gruuvivates ja vaieldamatult iselaadsetes kompositsioonides põimuvad ülevõimendatud vintage-garaažimürad konstruktiivse energia puhangutega, ürgpaganlikud šamaaniloitsud 70ndate hipiroki vabameelsusega ning progressiivne otsiskelu meditatiiv-auditiivse ajuturismiga.
NB – räägitakse, et see on üks Smõugi viimaseid laive enne järjekordset pausi.
FB: https://www.facebook.com/smoukest

https://smouk.bandcamp.com/