Sündmuste arhiiv

Erki Pärnoja: Himmelbjergeti esitluskontsert Tartus

080116_Pxrnoja

ERKI PÄRNOJA: HIMMELBJERGET
+ LEVSKI
R 08.01.15/ 21:00/ 8/10€
FB: https://www.facebook.com/events/437624949761997/

Erki Pärnoja on äsja avaldanud oma debüütplaadi “Himmelbjerget” ning esitleb seda kolme kontserdiga Eestis jaanuari alguses. Plaadi kõla iseloomustab Erki järgmiselt: “Ma arvan, et see ei kõla nagu kitarriplaat. Paljud on öelnud, et neis lugudes on peaaegu sõnu kuulda. Mulle endale oli põnev kasutada erinevaid analoog-süntesaatoreid, mida sõbra Jareki keldrist koos välja kaevasime. Need kujundasid selle plaadi saundi tugevalt ja süntidega tundsin rohkem mängulisust ja avastamisrõõmu kui kitarriga, mis on mulle nii tuttav juba väga pikalt, justkui mu enda pärisosa. Analoog-sündid on pigem põnev avastamata maastik. Kui peaks mingi žanri välja tooma, siis arvan, et kõige tabavam oleks filmimuusika, indie-filmi muusika. Muusika filmile, mida ei ole.”

Kontserditel aitab Himmelbjergeti ellu tuua Erki sõpradest koosnev ansambel, kuhu kuuluvad kitarrist Jonas Kaarnamets, bassist Peedu Kass, trummar Ulrik Ording ja klahvpillidel Filip Leyman.
Albumiesitlustel on külalisesinejaks post-rock hõnguline kollektiiv nimega Levski, mille eestvedajaks on muusikasõpradele hästi tuntud bassist Kostja Tsõbulevski. Lisaks astuvad Levski ridades üles Raul Ojamaa, Kallervo Karu, Arno Tamm & Martin “Muudu” Kuut.

Piletid kontserdile on müügis Piletilevis hinnaga 8€. Ukselt ostes on piletihinnaks 10€.