Sündmuste arhiiv

Kondoomiautomaadid igasse õppehoonesse? Avalik väitlus – valentinipäeva eri

100216_kondoomid_pisi

Kondoomiautomaadid igasse õppehoonesse? Avalik väitlus – valentinipäeva eri
FB: https://www.facebook.com/events/1263262497023428/

K 10.02.16/ 18:00/ prii

 

Tartu Ülikooli Väitlusklubi kutsub sind kaasa mõtlema, kas igas ülikooli õppehoones peaks olema nähtaval kohal kondoomiautomaat?

Oled sa kunagi viibinud peahoone aulas ja mõelnud, et kusagilt lähedalt võiks kondoome kätte saada? Või oled kuulnud mõnelt tuttavalt, kuidas just neil on tekkinud ülikoolis kiire vajadus kondoomide järele? Kas sinu arvates peaksid kondoomid igas õppehoones vabalt kättesaadavad olema? Või ei oleks see kohe üldse moraalne?

Juttu tuleb sellest, kas ülikool peaks vastutama kondoomide kättesaadavuse eest, kas ülikooli kohustus on panustada seksuaalsel teel levivate haiguste ning soovimatu raseduse vältimisse ning kas ja kuidas peaks ülikool üleüldse seksi reklaamima. Ülaltoodud mõtetel võtavad sõna 4 vaprat väitlejat, kes üritavad publikut enda argumentide õigsuses veenda.

Võitja valid just sina!

Kui väitlus avaldas sulle muljet või oled mõelnud oma kõneoskuse lihvimisele, saad väitlusklubi esindajatelt kohapeal nende tegemiste kohta täpsemalt uurida.

Tule veeda lõbus õhtupoolik koos Tartu Ülikooli väitlusklubi noorte väitlejatega ja võta sõbrad kaasa! Kohtume juba 10. Veebruaril kell 18.00 Genialistide klubis.

Üritus on tasuta ja kestab umbes 1,5 tundi.