Sündmuste arhiiv

ESN Tartu SocialErasmus Week: BACHELOR’S AUCTION

040516_ESN_BAchelor_pisi

ESN Tartu SocialErasmus Week: BACHELOR’S AUCTION
K 04.05.16/ 21:00/ 1€/annetus
FB: https://www.facebook.com/events/1701094793497241/

ESN Tartu (Erasmus Student Network Tartu) on mittetulundusühing, mis tegeleb Tartu erinevates kõrgkoolides õppivate välistudengite integreerimisega Eesti ühiskonda.

*Eesti keeles allpool*

The hottest night of the semester is coming again!! 10 handsome bachelors are ready to show their talents and enchant the audience. Come and see with your own eyes how charming and amusing they are!

You all have a chance to go on a date with the one of your choice! All the gentlemen are in the auction, and the bidding will start from 5€ for every bachelor. All the money we raise will go to support Tartu Laste Turvakodu (Tartu Children’s Security home - http://turvakodu.ee/).

Start saving money because you, the guys and the children are worth it!

NB! We can only accept CASH so be sure to bring enough with you! It will be a night to remember!

Semestri kõige kuumem õhtu tuleb taas! 10 jalustrabavat poissmeest on valmis näitama enda paremat poolt, et võluda ära kogu rahvas! Tule ja vaata oma silmaga kui kütkestavad nad on ja kui palju nad suudavad nalja teha!

Kõigil on võimalus minna kohtingule enda lemmik poissmehega. Kõik meie 10 kena noormeest osalevad oksjonil. Pakkumine algab 5 eurost. Kogutud raha läheb Tartu Laste Turvakodu (http://turvakodu.ee/) toetamiseks.

Alusta raha säästmisega, sest see on ainulaadne võimalus minna kohtingule jalustrabava välismaise noormehega! Sina väärid seda, nemad väärivad seda ja lapsed väärivad seda!
NB! Arveldamine toimub SULARAHAS!

————————–————————–——-
WHAT: ESN Tartu SocialErasmus Week: Bachelor’ s Auction
WHEN: 4th of May 2016 at 21.00
WHERE: Genialistide Klubi, Lai 37
HOW MUCH: reccomended donation 1 euro or more
CONTACT: Maire Moisto | mairemoisto@gmail.com; info@esn.ee