Sündmuste arhiiv

Up Late with Comedy Estonia

191115_comedy

Up Late with Comedy Estonia
K 18.05.16/ 21:00/ 4/5€
FB: https://www.facebook.com/events/1152471528139139/

Legendaarseim komöödiaüritus Tartus on tagasi!Suureks üllatuseks meile endilegi selgus eelmisel korral, et Genklubi ülemise korruse saal võib tegelikult täis saada – lihtsalt ei mahu sisse enam. Seega saalist kostuvate naerupahvakute vahele võis kuulda ukse taha jäänud inimesi nentimas: “Mõttetu üritus niikuinii, polekski tahtnud 5 euri selle eest maksta.” Seega paneks fännidele seekord südamele, et piletite arv on piiratud ja kehtib vana hää rahvatarkus “kes esimesed 200 tükki ees, need mees”.Aga üritusest endast – Up Late with Comedy Estonia! Ah mida? Vaata, see võib tulla üllatusena, aga stand-up koosneb üldjuhul koomikutel kodus ette kirjutatud naljadest. Ja jõuluvana oli see alkoholi probleemiga mees teisest trepikojast.
Sellest tingituna tuli meie koomikutel mõte esitada endale väljakutse – tulla ühel õhtul lavale ilma mingisuguse ettevalmistuseta ja siis vaadata koha peal, kuidas nad olukorrast suudavad välja vingerdada, nagu sangarid seiklusfilmis või Ivo Linna muusikavideos. Et üritusele mingisugunegi raamistik anda, saavad nad aga kohapeal teemad, mille baasil nad siis peavad improviseerima stand-upilikud naljad. Tulemus tuleb üliäge, või siis äärmiselt piinlik, igal juhul nalja hakkab saama!

“See oli parim asi, mida ma näinud olen.” – mingi tüüp eelmine kord.

“Peaaegu sama hea nagu Klassikokkutulek. Peaaegu.” – Eesti kõige tähtsam kultuurikriitik sellest ühest ajalehest.

“Tekkis küsimus, miks nad teistel õhtutel üldse vaevuvad kirjutama nalju? Täiesti teine tase noh.” – üks teine tüüp eelmine kord.

★★★★★ – Karl-Alari reiting couchsurfingus.

Enamus etteasted on eesti keeles, aga mõned lodevuspagulased esinevad ka inglise keeles.

Õhtu algab 21.00 ja kestab kahes vaatuses orienteeruvalt kaks või kolm tundi, uksed saali avanevad 20.30. Vaheajal kostitab jookidega all korrusel Möku baar. Pilet on uksel 5 EUR / 4 EUR õpilastele ja veteranidele.

*****************************************

Line-up:
Karl-Alari Varma
Ardo Asperk
Tim Reidy (The Republic of Paide)
Sander Õigus
Mikael Meema
Daniel Veinbergs
Mikk Sügis
Rauno Kuusik
Kristjan Jekimov
Taniel Kasemägi

ja keegi veel äkki!

*****************************************