Sündmuste arhiiv

RL Orchestra LV, Future Folk Orchestra LV, Experimentarium EE

260516_RL_Orchestra_poster

LIVE: RL Orchestra LV, Future Folk Orchestra LV, Experimentarium EE
N 26.05.16/ 20:00/ 5/7€
FB: https://www.facebook.com/events/264999157177152/

Saab olema väga eriline õhtu koos 3 võrratu ja tsilli, ja meditation muusika bändiga. Genklubisse tulevad külalised Lätist – Rihards Libietis Orchestra ja Future Folk Orchestra ja kohalik hea vaibi tekitaja – Experimentarium.

Rihards Libietis on tegevmuusik ja mitte ainult akustiliselt, vaid lööb kaasa ka teistes bändides nagu näiteks K.R.I.S ja The Originals. Ta on välja andnud 2 stuudioalbumit – „Scream, Breathe, Cry“ (2015) ja „RL Elektronix“ (2015) – ja ka EP album Rihards Liebietis (2012). Richie on ka kirjutanud muusikat teatrilavastustele ja lühifilmidele. Libietis on koostööd teinud ka Dave Goodman’i(CAN/DE), Innes Sibun(UK), „Sir“ Oliver Mally(AUT), Latvian Blues Band(LV) ja paljude teistega.
Just välja lasnud oma teise stuudioalbumi („Scream, Breathe, Cry“), Rihards Libietis viib läbi rahulikku, sooja ja hubast kontsertide sarja. Rihards esineb oma orkestriga – Matiss Repsis(perkussoon), Gints Smukais (kitarr), ja Toms Lipskis (bass).

Future Folk Orchestra (LV) on instrumentaalne maailma- ja indiemuusika koosseis, mis loodi 2011ndal aastal kokku tulnud sõprade poolt, kes tahtsid luua ja mängida muusikat, mis neile tõsiselt meeldib. Bändil on kahtlemata ka mõjutused folgist, jazzist, klassikast kui ka rokkmuusikast. Segnunenud stiilide seast leiab kahtlemata ka maailmamuusika mõjutusi.
Future Folk Orchestra muusikaline õhkkond varieerub dünaamilise ja meeliülendava muusika ümber, mis on inspiratsiooni saanud Iiri, Balkani, Aafrika jpt maade pärimusmuusikast, mis paneb su tantsima, vahelduseks rahulikele ja mõtlemapanevadele originaalloomingule.

Experimentarium (EST)
Esitus saab olema 100-protsendiliselt eksperimentaalne. Sealt tuleneb ka koosseisu nimi – Experimentarium.
Kuulaja võib tantsida, magada, hüpata, südamest karjuda, ohkida-puhkida, süüa, juua või teha absoluutselt mida iganes, mis pähe tuleb samal ajal kui Experimentarium loob kruuvikat ja mahedat hüpnootilist atmosfääri.

Piletihind – 7 eurot (5 eurot tudengitele)

A very special night, featuring 3 great chill, meditation music bands – Guests from Latvia, Rihards Libietis Orchestra and Future Folk Orchestra, and local vibe masters – Experimentarium.

Rihards Libietis is performing on a regular basis, and not only as an acoustic artist, but in bands K.R.I.S and The Originals as well. Has released 2 studio albums – “Scream, Breathe, Cry” (2015) and “RL Elektronix” (2015) – and an EP album Rihards Libietis (2012). Richie also has written music for plays and short-movies. Has performed with such artists as Dave Goodman (CAN/DE), Innes Sibun (UK) , “Sir” Oliver Mally (AUT), Latvian Blues band (LV) and many others.
Having recently released his second studio album “Scream, Breathe, Cry”, Rihards Libietis is presenting a peaceful, warm and cozy concert series. Rihards is going to perform with his orchestra – Matiss Repsis (percussion),Gints Smukais (guitar) and Toms Lipskis (bass).

Future Folk Orchestra (LV) is an instrumental world/indie music band founded in 2011 by friends who wanted to create and play music that they care about. The band has an undoubted connection with folk, jazz, few academic music genres and after all with rock music. It is the blend that creates the feeling of “world music”.
Future Folk Orchestras musical vibe fluctuates between dynamic, exciting music which is inspired by Irish, Balkan, African etc. folk vibes that will probably gona make you dance and between calm and artistically serious original compositions.

Experimentarium (EST)
Performance will be 100% experimental. That’s where the name comes from – Experimentarium. Listeners are allowed to dance, sleep, jump, yell, eat, drink or whatever they want to do, while Experimentarium is creating groovy and cool hypnotic atmosphere.

Tickets – 7 Eur (5 eur for students)